PLASMON Kaše bezlepková rýžová 230 g, 4m+

Kód výrobku: F157892 Dodavatelský kód: 70261800

Značka:

PLASMON Kaše bezlepková rýžová 230 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Bezlepková rýžová kaše Plasmon je skvělou volbou pro přechod z mléka k jídlu, jelikož kromě nejkvalitnějších ingrediencí s ověřitelným původem a velmi důkladným systémem kontroly kvality vyniká také svou chutí a krémovou konzistencí bez hrudek, takže se velmi snadno polyká. Maminky ocení velmi jednoduchou přípravu bez nutnosti vaření. Připravována je v Itálii dle jedinečné a 100% přírodní receptury s italskou rýží. Je také zdrojem vlákniny, fosforu, vápníku a vitaminu B. Ideální pro kombinaci s různými příchutěmi. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Příprava:

S VÝVAREM:

  1. Do 180/200 ml teplé vody přidejte 3–4 polévkové lžíce kaše a chvíli šlehejte.
  2. Pro doplnění pokrmu si vyberte z naší nabídky dětské výživy Plasmon a přidejte lžičku extra panenského olivového oleje.

S MLÉKEM:

  1. Do 180/200 ml teplého mléka přidejte 3–4 polévkové lžíce kaše, několik okamžiků šlehejte.
  2. Pro chutnou svačinu přidejte ovocnou dětskou výživu Plasmon.

Složení:

Rýžová mouka (94 %), vláknina (inulin), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, vitamin C, niacin, kyselina pantotenová, riboflavin, thiamin, vitamin B6. Může obsahovat stopy mléka. BEZ LEPKU. Skladujte při pokojové teplotě na chladném a suchém místě.

  • skvélá chuť a konzistence bez hrudek
  • zdroj vlákniny, vápníku, fosforu a vitaminu B
  • bez lepku
  • vhodná při přechodu z mléka na jídlo
  • vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Věk
od 4. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ne