PLASMON Křupky zeleninové bezlepkové na cesty Paff mrkev a rajče 15 g, 12m+

Kód výrobku: F157907 Dodavatelský kód: 70406400
39,00 Kč
Cena za 100 g: 260,00 Kč

Značka:

PLASMON Křupky zeleninové bezlepkové na cesty Paff mrkev a rajče 15 g, 12m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Nesmažené křupky Plasmon Paff představují ideální svačinku pro každou příležitost. Jsou připravovány tak, aby kromě skvělé chuti zabavily i zvědavé ručičky vašeho miminka. Díky prvotřídním a rozmanitým ingrediencím s dohledatelným původem a velmi přísnou a pečlivou kontrolou kvality jsou křupky Plasmon Paff mrkev a rajče ideálním společníkem vašeho miminka při objevování nových chutí a textur. Navíc neobsahují lepek, přidanou sůl, barviva ani konzervanty. Praktické 15g balení je vhodné jak na doma i na cesty. Vhodné od ukončeného 12. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Kukuřičná mouka (73 %); slunečnicový olej; mrkvový prášek (8 %) (mrkev (60 %); rýžová mouka); rajčatový prášek (7 %); thiamin. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah zdrojů tepla. Po otevření skladujte v uzavřené nádobě, aby potraviny zůstaly čerstvé.

  • nesmažené
  • bez lepku
  • bez přidaných barviv a konzervantů
  • bez přidané soli
  • vyrobeno v Itálii
  • tvarováno přímo pro zabavení zvědavých dětských ručíček
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera