PLASMON LenilAC 1 speciální počáteční mléko 400 g, 0m+

Kód výrobku: F157884 Dodavatelský kód: 70369800

Běžná cena

349 Kč
Cena za 100 g: 87 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON LenilAC 1 speciální počáteční mléko 400 g, 0m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Speciální kojenecké mléko Plasmon LenilAC 1 od narození do 6. měsíce věku je určeno pro zvláštní lékařské účely, a to v případě menších gastrointesti­nálních potíží: koliky, břišní distenze a zácpy díky sníženému obsahu laktózy a přidání beta-palmitátu, fermentovaného mléka a galaktoligosacha­ridů; obsahuje také nukleotidy. K užití pouze pod dohledem pediatra. Je vhodné jako jediný zdroj výživy pro miminka do 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Plasmon podporuje kojení. Mateřské mléko je pro miminko ideální stravou a je doporučováno Světovou zdravotnickou organizací jako výhradní strava do 6. měsíce věku a jako mléčná složka ve vyvážené stravě i po 1. roku věku dítěte. Pokud není kojení možné, vždy konzultujte možnosti výživy s pediatrem.

Příprava:

 1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Před použitím sterilizujte kojenecké láhve, dudlík a kroužkovou matici.
 2. Převařte a nalijte do láhve potřebné množství horké vody o teplotě 70 °C.
 3. Přiloženou odměrku naplňte vyrovnáním přebytečného prášku ostřím omytého a sterilizované­ho nože.
 4. Do láhve nasypte uvedené množství odměrky.
 5. Lahvičku uzavřete a protřepejte.
 6. Před podáním dítěti zkontrolujte teplotu mléka na hřbetu ruky. Teplota mléka nesmí být vyšší než 37/40 °C.
 7. Po použití vložte odměrku zpět do krabice a ujistěte se, že je čistá a suchá.

Vždy připravte pouze jednu porci a použijte ji ihned po přípravě. Zbylé mléko nevyužívejte znovu. Používejte jen odměrku přiloženou v balení a vždy pečlivě dodržujte instrukce k přípravě. Podle pokynů pediatra vyhodnoťte počet krmení, která mají být dítěti během dne nabídnuta, a doporučené množství mléka pro každé krmení.

Skladování:

Po použití opatrně zavřete balení a skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla (ne v lednici). Produkt by měl být spotřebován do 3 týdnů od otevření balení. Nevhodná příprava a skladování mohou způsobit onemocnění nebo zdravotní rizika pro kojence. Pečlivě dodržujte pokyny.

Složení:

Odstředěné mléko (50 %), rostlinné oleje (rostlinný olej s vysokým obsahem beta-palmitátů (palmový, řepkový, slunečnicový), slunečnicový, sójový), maltodextrin, sušená demineralizovaná syrovátka, galaktooligosacha­ridy z mléka, škrob, sušené fermentované odstředěné mléko, syrovátkový proteinový koncentrát, minerální soli (citrát draselný, dvojmocný fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, citrát sodný, uhličitan vápenatý, chlorid hořečnatý, mléčnan železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, seleničitan sodný), DHA (olej získaný z mikrořasy Schizochytrium sp. ), cholin bitartrát, vitaminy (vitamin C, vitamin E, kyselina pantotenová, niacin, riboflavin, vitamin A, thiamin, vitamin B6, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D, vitamin B12), inositol, taurin, emulgátor: Sójový lecitin; nukleotidy (cytidin 5'-monofosfát, adenosin 5'-monofosfát, uridin 5'-monofosfát, inosin 5'-monofosfát, guanosin 5'-monofosfát), L-karnitin. Alergeny viz tučně vyznačené složky.

 • Vyrobeno v Itálii z italského mléka dle přísných standardů
 • Pro zvláštní lékařské účely
 • Dohledatelný původ všech surovin
 • Téměř 120 let zkušeností s vývojem dětské výživy
 • Od narození do 6. měsíce věku
 • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera