PLASMON Moje první sušenky 320 g, 4m+

Kód výrobku: F157833 Dodavatelský kód: 70339500

Běžná cena

179 Kč
Cena za 100 g: 56 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Moje první sušenky 320 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

První sušenky Plasmon s unikátní recepturou s jemnou chutí a vynikající rozpustností jsou navrženy tak, aby dodali chuť a konzistenci mléku. Díky obsahu vápníku a vitamínů napomáhá přirozenému růstu a vývoji kostí a zoubků. Vysoký obsah železa také podporuje kognitivní vývoj a vývoj imunitního systému. Neobsahuje palmový olej, barviva ani konzervanty. Receptura je navíc bez vajec, díky čemuž je velmi lehce ztravitelná. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

  1. Přidejte sušenku do lahvičky s mlékem.
  2. Zatřepejte lahvičkou dokud se sušenka v mléce nerozpustí.

Složení:

Obilné mouky (pšeničná, rýžová) cukr, slunečnicový olej, diastázová pšeničná mouka, sušené odstředěné mléko, ječný sladový extrakt, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: slunečnicový lecitin, aromata, fumarát železnatý, niacin, riboflavin, thiamin, vitamin B6. Alergeny jsou zvýrazněny ve složení. Může obsahovat stopy sóje. Po otevření hliníkový obal znovu uzavřete a skladujte na chladném a suchém místě.

  • rychle se rozpouští a dodává mléku příjemnou chuť
  • bez palmového oleje, barviv a konzervantů
  • obsahuje vápník, železo a vitamíny
  • vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
  • obsahuje 8 samostatných balení
  • každé balení obsahuje 8 sušenek