PLASMON Příkrm bezlepkový ovocný broskev a jablko 2x104 g, 6m+

Kód výrobku: F167431 Dodavatelský kód: 70261100-SH

Běžná cena

59 Kč
Cena za 100 g: 28 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový ovocný broskev a jablko 2x104 g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. V ovocném příkrmu Plasmon s broskví a jablkem proto naleznete jen pečlivě vybrané, ručně sbírané a ideálně zralé italské ovoce, které je pěstováno a sklízeno podle přísných a pečlivě kontrolovaných standardů k zaručení té nejvyšší kvality. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka. Připravován je podle 100% přírodního receptu a nenaleznete v něm žádný přidaný škrob, barviva ani konzervanty. Obsahuje pouze přírodní ovocné cukry a je zdrojem vitaminu C. V praktickém znovu uzavíratelném balení, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Ovoce (99,8 %) (broskev 55 %, jablko 44,8 %), koncentrovaná citronová šťáva, vitamin C. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Pouze italské ovoce
  • Vyrobeno v Itálii
  • Zdroj vitaminu C
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Věk
od 6. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové