PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový mix 2x80 g, 4m+

Kód výrobku: F157852 Dodavatelský kód: 70170000

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový mix 2x80 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. V zeleninovém příkrmu Plasmon s mixem zeleniny proto naleznete jen zeleninu z otevřených polí jižní Evropy, vypěstovanou a sklizenou podle nejpřísnějších standardů, zaručujících nejvyšší možnou kvalitu. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Kromě brambor, špenátu a mrkve obsahuje i zelené fazole, které představují alternativu živočišného proteinu a doplňuje příkrm o obsah luštěnin, které jsou součástí správně vyvážené stravy. Příkrm také obsahuje jemný zeleninový vývar k uchování čerstvosti všech ingrediencí. Představuje ideální volbu pro rozšíření pestrosti stravy vašeho miminka, které si díky němu navykne na různé nové chutě. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva ani konzervanty. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Možné uvolňování vody je normální jev vyplývající z přirozených vlastností zeleniny. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení:

Zelenina (70 %) (brambory 33 %, zelené fazolky 20 %, špenát 7 %, mrkev 5 %, cuketa 5 %), voda na vaření. BEZLEPKOVÉ. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení bez přidané soli
  • bez přidaných barviv a konzervantů
  • bez lepku
  • zelenina jen z otevřených polí jižní Evropy
  • vyrobeno v Itálii
  • přidaný vývar k uchování čerstvosti zeleniny
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
  • obrázek je pouze ilustrační
Značka:
Plasmon
Věk
od 4. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne