PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s čočkou a mrkví 2x80g, 8m+

Kód výrobku: F167483 Dodavatelský kód: 70393400-SH

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s čočkou a mrkví 2x80g, 8m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u našich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Plasmon Homogenizovaná čočka s mrkví je výrobek určený od 8. měsíce, pokud pediatr nedoporučí jinak. Luštěniny jsou 100% přírodní, s 0 % přidaných škrobů a 0 % přidané soli. Homogenizovaná čočka je ideální k tomu, aby vaše dítě ochutnalo luštěniny a zpestřilo chuť jídla. Plasmon homogenizované luštěniny, konzumované v kombinaci s obilovinami, představují zdroj bílkovin alternativní k masu, rybám a sýrům, jako součást pestré stravy. Nechte své dítě objevovat nové chutě s řadou homogenizovaných luštěnin Plasmon, které jsou platnou alternativou živočišných bílkovin.

Použití: Případné hnědnutí nebo uvolňování vody jsou normální jevy vyplývající z přirozených vlastností luštěnin. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení: Voda na vaření, čočka (20 %), mrkev (8 %), rýžová mouka, koncentrovaná citronová šťáva. Může obsahovat stopy lepku

  • Zdroj bílkovin
  • 100% přírodní, s 0 % přidaných škrobů a 0 % přidané soli.
  • Vhodné pro první zoubky
  • Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Obrázek je pouze ilustrační