PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mrkví, bramborami a cuketou 2x80 g, 4m+

Kód výrobku: F157851 Dodavatelský kód: 70167200

Běžná cena

59 Kč
Cena za 100 g: 37 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mrkví, bramborami a cuketou 2x80 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. V zeleninovém příkrmu Plasmon s mrkví, bramborami a cuketou proto naleznete jen zeleninu z otevřených polí jižní Evropy, vypěstovanou a sklizenou podle nejpřísnějších standardů, zaručujících nejvyšší možnou kvalitu. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Obsahuje jemný zeleninový vývar k uchování čerstvosti zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva ani konzervanty. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Možné uvolňování vody je normální jev vyplývající z přirozených vlastností zeleniny. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení:

Zelenina (70 %) (mrkev 35 %, brambory 25 %, cuketa 10 %), voda na vaření. BEZLEPKOVÉ. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení bez přidané soli
  • bez přidaných barviv a konzervantů
  • bez lepku
  • zelenina jen z otevřených polí jižní Evropy
  • vyrobeno v Itálii
  • přidaný vývar k uchování čerstvosti zeleniny
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
  • obrázek je pouze ilustrační