PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s pstruhem a bramborami 2x80g, 6m+

Kód výrobku: F159869 Dodavatelský kód: 70123600

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s pstruhem a bramborami 2x80g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. V homogenizovaném příkrmu Plasmon se pstruhem a bramborami proto naleznete jen ručně zpracované rybí maso z italského regionu Furlansko-Júlske Benátsko. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Je zdrojem vysoce kvalitního proteinu a představuje ideální volbu pro rozšíření pestrosti stravy vašeho miminka, které si díky němu navykne na delikátní rybí chuť. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, škrob, barviva či konzervanty. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití: Možné uvolňování vody je normální jev vyplývající z přirozených vlastností složek. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení bez přidané soli a škrobu
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Bez lepku
  • Přírodní zdroj proteinu
  • Vyrobeno v Itálii z ručne zpracovaného rybího masa
  • Ideální pro rozšíření jídelníčku a představování nových chutí

Složení:

Voda na vaření, filety ze pstruha (ryby) (20 %), brambory (18 %), rýžová mouka, extra panenský olivový olej (0,3 %), koncentrovaná citronová šťáva. Alergeny viz tučně vyznačené složky.

Značka:
Plasmon
Věk
od 7. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano