PLASMON Příkrm bezlepkový masový s obilovinou krůtí bez škrobu a soli, 30% masa, 2x80g, 4m+

Kód výrobku: F157843 Dodavatelský kód: 70109300

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový masový s obilovinou krůtí bez škrobu a soli, 30% masa, 2x80g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Naše krůty jsou chovány na půdě v kopcovitých oblastech střední Itálie a Emilia Romagna. Ve všech chovech se uplatňují specifikace stanovené programem Oasi nella Crescita®, v němž jsou definovány požadavky na chov a kontrolu nezbytné pro zajištění kvality našeho masa. Na farmách se staráme o zvířata, krmíme je kontrolovaným a pečlivě vybraným krmivem pro jednotlivé druhy zvířat, přičemž nikdy nepoužíváme odpad z potravinářského průmyslu obecně, i když to není stanoveno zákonem. Vybíráme pouze ty nejlepší části masa tak, aby se do sklenic dostalo jen to nejlepší. Homogenizovaný příkrm Plasmon s krůtím masem je vyráběn dle 100% přírodní receptury, což znamená, že ve sklenici nenajdete žádnou přidanou sůl, škrob, barviva ani konzervanty. Maso je velmi důležitou součástí dětské stravy. Masové příkrmy Plasmon poskytují vašim dětem všechny proteiny, které jsou obsaženy výhradně v mase. Naše masové příkrmy jsou navíc bez lepku. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

  1. Zahřejte ve vodní lázni a dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence.
  2. Přidejte do dětské výživy.

Složení: Voda na vaření, krůtí maso (30 %), rýžová mouka (10 %), koncentrovaná citronová šťáva. BEZ LEPKU. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení bez přidané soli a škrobu
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Přírodní zdroj proteinu
  • Vyrobeno v Itálii z pečlivě vybraných kusů masa
  • Bez lepku

Obrázek je pouze ilustrační

Značka:
Plasmon
Věk
od 4. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne