PLASMON Příkrm zeleninový s telecím a rýží 2x190 g, 6m+

Kód výrobku: F157847 Dodavatelský kód: 70112300

Běžná cena

115 Kč
Cena za 100 g: 61 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Příkrm zeleninový s telecím a rýží 2x190 g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. V homogenizovaném příkrmu Plasmon se zeleninou, telecím a rýžovou moukou proto naleznete jen zeleninu vypěstovanou na otevřených polích či výhradně italské telecí z vybraných farem. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka a díky rýžové mouce má také příjemně krémovou konzistenci. Kombinuje důležité proteiny obsažené v mase s porcí zdravé zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva či konzervanty. Navíc obsahuje jen velmi malé množství sodíku. Příkrm je připraven k okamžité konzumaci, stačí odšroubovat víčko a ohřát ve vodní lázni. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence, a podávejte.

Složení:

Voda na vaření, zelenina (39 %) (brambory 14 %, mrkev 14 %, zelené fazolky 7 %, hrášek 4 %), telecí maso (8 %), rýžová mouka (3 %), kukuřičný škrob, slunečnicový olej. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení bez přidané soli
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Přírodní zdroj proteinu
  • Vyrobeno v Itálii z těch nejlepších surovin
  • Nízký obsah sodíku
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Věk
od 6. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne