PLASMON Moje první sušenky bezlepkové granulované do láhve 2x374 g, 4m+

Kód výrobku: F157834 Dodavatelský kód: 70261700

Běžná cena

319 Kč
Cena za 100 g: 43 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Moje první sušenky bezlepkové granulované do láhve 2x374 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Bezlepková granulovaná sušenka Plasmon s příjemnou vanilkovou příchutí a unikátní recepturou z rýžové mouky, díky které se rozpustí do posledního zrníčka a dodá mléku chuť a živiny, které napomáhají správnému vývoji. Díky obsahu vápníku a vitamínů napomáhá přirozenému růstu a vývoji kostí a zoubků. Vysoký obsah železa také podporuje kognitivní vývoj a vývoj imunitního systému. Neobsahuje lepek, palmový olej, barviva ani konzervanty. Receptura je navíc bez vajec, díky čemuž je velmi lehce ztravitelná. Baleno v praktické znovu uzavíratelné sklenici. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

  1. Přidejte sušenku do lahvičky s mlékem.
  2. Zatřepejte lahvičkou dokud se sušenka v mléce nerozpustí.

Složení:

Rýžová mouka (32 %) (rýžová mouka (22 %) a diastázová rýžová mouka (10 %)), kukuřičný škrob, cukr, slunečnicový olej, sušené odstředěné mléko, bramborový škrob, kypřící látka: hydrogenuhličitan amonný, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, aroma, fumarát železnatý, niacin, riboflavin, thiamin, vitamin B6. Alergeny lze nalézt zvýrazněné ve složení. Může obsahovat stopy lupiny. Po otevření uzavřete speciálním ochranným krytem a skladujte na chladném a suchém místě.

  • Dokonale a rychle se rozpustí v mléku
  • Lehce ztravitelná
  • Bez lepku
  • Bez palmového oleje, barviv a konzervantů
  • Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Věk
od 4. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne