PLASMON Těstoviny pšeničné Chioccioline šneci 340 g, 6m+

Kód výrobku: F157899 Dodavatelský kód: 70321100

Značka:

PLASMON Těstoviny pšeničné Chioccioline šneci 340 g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Těstoviny Plasmon Chioccioline jsou připravovány tak, aby na rozdíl od standardních těstovin vyhovovaly všem potřebám vašeho miminka. Obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny s dohledatelným původem a velmi přísnou kontrolou kvality a díky malé velikosti a měkké konzistenci se velmi lehce polykají a jsou ideální pro první zoubky a jsou pro to ideální pro přípravu prvních labužnických pokrmů a představení nových chutí a textur. Maminky ocení velmi rychlou přípravu – hotové jsou již za 4 minuty. Vyráběny jsou v Itálii dle 100% přírodní receptury s italskou moukou. Navíc obsahují vápník a vitamin B. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Pokyny pro přípravu:

  1. Pro přípravu jídla přidejte 2 polévkové lžíce těstovin do vroucího vývaru (200/250 ml) a vařte 4 minuty.
  2. Chcete-li ji připravit nasucho, vařte ji 4 minuty v 500 ml vroucí vody a dobře ji sceďte.

Složení: Pšeničná mouka (99,5 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin. Alergeny viz tučně vyznačené složky. Může obsahovat stopy sóji, mléka, lupiny a vajec. OBSAHUJE LEPEK. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla.

  • Složení i tvar dle potřeb miminka
  • Zdroj vápníku a vitaminu B
  • Ideální pro přípravu prvních pokrmů
  • Vhodné pro první zoubky
  • Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon