PLASMON Těstoviny pšeničné Maccheroncini makarony 340g, 10m+

Kód výrobku: F163575 Dodavatelský kód: 70322700

Běžná cena

79 Kč
Cena za 100 g: 23 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Těstoviny pšeničné Maccheroncini makarony 340g, 10m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Těstoviny Plasmon Maccheroncini jsou připravovány tak, aby na rozdíl od standardních těstovin vyhovovaly všem potřebám vašeho miminka a zároveň ho seznámily s pravou chutí italských těstovin. Miminka si tyto těstovinky zamilují díky skvělé chuti a konzistenci. Obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny s dohledatelným původem a velmi přísnou kontrolou kvality a připravovány jsou v Itálii dle 100% přírodní receptury výhradně z italské mouky. Těstovinky Plasmon Maccheroncini mají díky vyvážené kombinaci pšeničné krupice a mouky měkkou konzistenci ideální pro první zoubky, a zároveň plnou chuť pravých italských těstovin, díky které si váš malý jedlík rychle začne zvykat na dospělácké pokrmy. Rodiče ocení velmi rychlou přípravu – hotové jsou již za 5 minut. Navíc obsahují vápník a vitamin B6. Vhodné od ukončeného 10. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Pokyny pro přípravu:

  1. Do 500 ml vody přidejte 2–3 polévkové lžíce těstovin.
  2. Vařte 5 minut a poté slijte vodu.
  3. Přidáním dalších ingrediencí vytvořte požadovaný recept.
  4. Doporučení: přidejte lžíci oleje.
  • Složení i tvar dle potřeb miminka
  • Zdroj vápníku, železa a vitaminu B
  • Pravá chuť italských těstovin
  • Vhodné pro první zoubky
  • Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Složení:

Krupice z tvrdé pšenice (49,8 %), pšeničná mouka (49,7 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin. Alergeny jsou zvýrazněny ve složení. Může obsahovat stopy sóji, mléka, lupiny a vajec. OBSAHUJE LEPEK. Skladujte na krytém, čistém a suchém místě při pokojové teplotě, mimo dosah škůdců a mimo možné zdroje kontaminace (nepříjemné pachy, cizí tělesa atd.).

Značka:
Plasmon
Věk
od 11. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano