POPOTE Kapsička bio borůvka 120 g, 8+

Kód výrobku: F164490 Dodavatelský kód: GGFR11

Skladem

Běžná cena

89 Kč
Cena za 100 g: 74 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio borůvka 120 g, 8+

Značka:

Ovocná kapsička s důrazem na co nejvyšší obsah hlavní ingredience. Plná chuť a široký sortiment druhů pro snadnou kombinaci ve vlastních receptech. Od ukončeného 4. měsíce.

  • Jedno-příchuťová kapsička – ideální v období, kdy děťátko poznává nové chutě
  • Pouze minimální příměs bio jablka Golden pro zjemnění chuti a optimální strukturu
  • Snadná kombinovatelnost s dalšími druhy kapsiček Popote = příprava jídla během pár minut
  • Bez přidaného cukru, bez zahušťovadel, bez dochucovadel, bez chemických konzervačních látek
  • Vyrobeno z ekologicky pěstovaných surovin pocházejících z ekofarem
  • Schváleno francouzskými pediatry v oboru kojenecké výživy
  • Obal bez bisfenolu A

Perla mezi ovocem? Podle nás borůvka! Krásně modrá, svěží a plná chuti. Všichni jsme od nich mívali modrou pusu. S naší kapsičkou Popote BIO Borůvka tento zážitek můžete nabídnout i těm nejmenším, pro které je důležité poznávat stále nové chutě. Borůvka děťátku pomůže odhalit kouzelnou chuť jemně svěží kyselosti. MŇAM

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Aby chuť byla skutečně plná borůvek, dali jsme jich do naší kapsičky celých 70 % a navíc v prvotřídní BIO kvalitě. Ze 30 %, pro dosažení vhodnější struktury a jemnosti i pro ty nejmenší, jsme přidali bio jablko Golden. A to je vše!

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda

Na výběru borůvek do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Právě proto jsou naše borůvky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Má Vaše děťátko již první zoubek?

  • Borůvková svačinka od 8 měsíců – smíchejte organickou petit-suisse s naší borůvkovou kapsičku a posypte rozdrceným piškotkem (např. s bio piškoty od Babybio)

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce. Vyrobeno ve Francii. Obsah 120 g. Baleno v ochranné atmosféře. Obal neobsahuje bisfenol. Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Složení:

borůvky* 70 %, jablka* 30 % *Složky z ekologického zemědělství, bez přidaného cukru a konzervantů**, bez lepku. Obsahuje cukry přirozeně se vyskytující v ovoci. **v souladu s předpisy pro kojeneckou výživu Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Před použitím kapsičku promněte. Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Pokud kapsička nebyla ohřáta, po otevření ji dobře uzavřete a skladujte v ledničce do 48 hodin.

Priemerné Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 230 kJ/55 kcal, tuky 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 10,7 g, z toho cukry 9,7 g, vláknina 2,4 g, bílkoviny 0,6 g, sůl 0,01 g, sodík 3 mg.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Popote
Věk
od 8. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové