POPOTE Kapsička bio fík 120 g, 8+

Kód výrobku: F164491 Dodavatelský kód: GGFR12

Skladem

Běžná cena

79 Kč
Cena za 100 g: 66 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio fík 120 g, 8+

Značka:

Ovocná kapsička s důrazem na co nejvyšší obsah hlavní ingredience. Plná chuť a široký sortiment druhů pro snadnou kombinaci ve vlastních receptech. Od ukončeného 6. měsíce.

 • Jedno-příchuťová kapsička – ideální v období, kdy děťátko poznává nové chutě
 • Pouze minimální příměs bio jablka Golden pro zjemnění chuti a optimální strukturu
 • Snadná kombinovatelnost s dalšími druhy kapsiček Popote = příprava jídla během pár minut
 • Bez přidaného cukru, bez zahušťovadel, bez dochucovadel, bez chemických konzervačních látek
 • Vyrobeno z ekologicky pěstovaných surovin pocházejících z ekofarem
 • Schváleno francouzskými pediatry v oboru kojenecké výživy
 • Obal bez bisfenolu A

Fík nemusí mít pro vaše děťátko jen podobu velkého pejska.

Fíky v kapsičce Popote BIO Fík mají originální a přirozeně sladkou chuť, která Vašemu děťátku obohatí jeho chuťové pohárky. Naše kapsička je vhodná od 6 měsíců, a rozšíří tak začínajícímu gurmánovi paletu jeho chuťových pohárků.

Navíc se skvěle doplňuje s dalšími ingrediencemi, takže můžete snadno vytvářet originální recepty pro svého miláčka Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Aby naše kapsička měla doopravdy autentickou chuť, obsahuje hned 70 % fíků v BIO kvalitě. Pro dosažení správně hladké a jemné struktury je doplňujeme o 30 % bio jablek odrůdy Golden. A to je vše!

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda

Na výběru fíků do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Právě proto jsou naše fíky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Pro bezlepkový fíkový dort pro malé gurmány od 8 měsíců

 • Smíchejte 75 ml kokosového mléka a stejné množství rekonstituovaného kojeneckého mléka
 • Přiveďte k varu, přidejte 15 g tapioky a vařte na mírném ohni po dobu 7 minut
 • Nalijte do mističek
 • Nechte vychladnout a pokryjte fíkovým pyré z naší kapsičky

Hotovo! Skvělá pochoutka je na světě

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce. Vyrobeno ve Francii. Obsah 120 g. Baleno v ochranné atmosféře. Obal neobsahuje bisfenol. Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Složení:

fíky* 70 %, jablka* 30 %, koncentrovaná citrónová šťava* *Složky z ekologického zemědělství, bez přidaného cukru a konzervantů**, bez lepku. Obsahuje cukry přirozeně se vyskytující v ovoci. **v souladu s předpisy pro kojeneckou výživu Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Před použitím kapsičku promněte. Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Pokud kapsička nebyla ohřáta, po otevření ji dobře uzavřete a skladujte v ledničce do 48 hodin.

Priemerné Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 285 kJ/68 kcal, tuky 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 13,6 g, z toho cukry 13,2 g, vláknina 2,5 g, bílkoviny 0,9 g, sůl 0,01 g, sodík 4 mg.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Popote
Věk
od 9. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové