POPOTE Kapsička bio lilek 120 g, 4+

Kód výrobku: F164505 Dodavatelský kód: GGLE14

Skladem

Běžná cena

65 Kč
Cena za 100 g: 54 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio lilek 120 g, 4+

Značka:

Zařazení prvních příkrmů je v životě Vašeho děťátka velkým okamžikem. Nové chutě, nová konsistence, zkrátka vše nové. S naším pyré z ekologicky pěstovaného lilku můžete svému děťátku nabídnout sametovou a jemnou chuť s lehkým nádechem brambor. S naší praktickou kapsičkou tak můžete přidat další novou příchuť do palety Vašeho začínajícího gurmána již od 4 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Lilkem v bio kvalitě jsme naši kapsičku Popote naplnili z celých 58 %! Pro dosažení správně hladké a jemné struktury i pro děti již od 4 měsíců jsme přidali 22 % brambor a 20 % vody. A to je vše!

Na výběru lilků do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto jsou naše lilky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Smíchejte naše lilkové pyré s trochou kvalitního olivového oleje, přidejte pár kapek citronové šťávy, ovoňte kmínem a rozetřete na plátek opečeného sendvičového chleba. Skvělá svačinka pro děti od 18 měsíců je připravena k servírování 

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Bio lilek 58 %, bio brambory 22 %, voda 20 %

Značka:
Popote
Věk
od 4. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano