POPOTE Kapsička bio meruňka 120 g, 4+

Kód výrobku: F164487 Dodavatelský kód: GGFR07

Skladem

Běžná cena

65 Kč
Cena za 100 g: 54 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio meruňka 120 g, 4+

Značka:

Svěží a lahodná chuť pravých meruněk, kterou si zamilují i ti nejmenší! V naší meruňkové kapsičce Popote naleznete plných 65 % bio meruněk a 35 % bio jablka odrůdy Golden, které chuť příjemně zjemňuje. A to je vše! Rozvíjejte chuťové pohárky děťátka o nové ingredience a ukažte mu, jak chutná pravé ovoce.

Aby si na kapsičce Popote BIO Meruňka mohli pochutnávat i ti nejmenší již od 4 měsíců, zjemnili jsme ji správnou dávkou bio jablka odrůdy Golden. Kapsička plná svěžesti a zároveň nová chuť do sbírky děťátka. MŇAM 

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda 

Na výběru meruněk do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně. Právě proto jsou naše meruňky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

  • Meruňkové smoothie od 12 měsíců – v dětské lahvičce smíchejte obsah našich kapsiček Popote BIO Meruňka s Popote BIO Jablko, přidejte minerálku, protřepejte a skvělé smootihe je hotové!

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio meruňky 65%, bio jablka 35 %