POPOTE Kapsička bio žampiony 120 g, 4+

Kód výrobku: F164506 Dodavatelský kód: GGLE15

Skladem

Běžná cena

79 Kč
Cena za 100 g: 66 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio žampiony 120 g, 4+

Značka:

Chcete dát svému děťátku ochutnat další novou chuť a nevíte, jakou zvolit? Vyzkoušejte naše ekologicky vypěstované žampiony. Otestováno stovkami těch nejmlsnějších francouzských jazýčků a schváleno francouzskými pediatry. Vaše děťátko si novou chuť zamiluje a rozšíří si své gurmánské obzory. Skvěle se dají kombinovat s dalšími příchutěmi, takže žádný recept nemusíte dělat dvakrát. Bio příkrm v praktické kapsičce od 4 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Ekologicky pěstovanými žampiony jsme naši kapsičku Popote naplnili ze 41 %! Pro dosažení správně hladké a jemné struktury i pro děti již od 4 měsíců jsme přidali 36 % brambor a 25 % vody. A to je vše!

Na výběru žampionů a brambor do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmělněné na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto jsou naše žampiony tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Uvařte 50 g drobných těstovin (můžete zkusit naše Popote makarony), ohřejte a patřičně rozmělněte krůtí maso, přidejte naše houbové pyré z žampionů. Vše promíchejte a nechte prohřát. Úspěch zaručen!

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Bio žampiony 41 %, bio brambory 36 %, voda 23 %