POPOTE Výběrová předvařená bio quinoa 100 g, 9+

Kód výrobku: F164508 Dodavatelský kód: DPFE01

Značka:

POPOTE Výběrová předvařená bio quinoa 100 g, 9+

Značka:

Vstávej semínko holala, bude z Tebe quinoa …  Je až s podivem, kolik blahodárných účinků se do tak malého semínka vejde. Protože víme, že příprava quinoy zabere drahocenný čas, který je potřeba věnovat děťátku, udělali jsme tento krok za Vás. Semínka jsme pečlivě roztřídili, předvařili a zabalili do ekologického obalu. Stačí tedy již jen ohřát a jednoduše smíchat s dalšími ingrediencemi. Hotovo! Pro děti od 9 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

V naší kapsičce Popote naleznete 98 % předvařené výběrové bio quinoy. Doplnili jsme ji 2 % panenského olivového bio oleje. A to je vše!

Na výběru quinoy si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé ji pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Žádné zbytečné přísady, pouze autentická chuť i vůně.

Právě proto jsou naše produkty tak chutné. Navíc quinou můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít všude s sebou i na cesty.

Tip na jednoduchou pochoutku:

Ratatouille od 9 měsíců: na drobné kostičky nakrájejte 1/4 cukety a 1/4 lilku, povařte, přidejte pár kapek kvalitního olivového oleje, přidejte 1/2 Popote rajčatového pyré, přidejte 1/2 sáčku ohřáté quinoy. Hotovo! Skvělá večeře pro klidný spánek je na stole během okamžiku 

Skladování: Před otevřením skladujte při pokojové teplotě.

Příprava: Promněte obsah sáčku, otevřete jej na 2 cm a vložte jej na 30 sekund při středním výkonu (600 W) do mikrovlnné trouby. Před podáváním dítěti zkontrolujte teplotu pokrmu. Sáček lze po otevření, pokud je dobře utěsněn, uchovávat v chladničce po dobu 48 hodin.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Voda, bio quinoa 35 %, extra panenský olivový bio olej 2 %.