REER Zrcátko bezpečnostní LED velké

Kód výrobku: F155936 Dodavatelský kód: 86101
Na objednávku
do 3 týdnů
779,00 Kč

Značka:

REER Zrcátko bezpečnostní LED velké

Značka:

Umožňuje přímý pohled na potomka. Pro všechny dětské autosedačky. Extra velký zakřivený povrch zrcadla pro maximální pozorovací úhel. Optimální viditelnost dítěte ve tmě díky integrovanému světlu. Obzvláště snadná a bezpečná instalace díky napínacímu popruhu.

Pro bezpečnou jízdu autem Blaho vlastního dítěte je pro rodiče prvořadé – dokonce i v autě. Pozice malých cestujících na zadním sedadle je však pro řidiče během jízdy těžko přehledná. Aby se na dítě mohl řidič podívat, musí se otočit, což je obzvlášť nebezpečné. S bezpečnostním zrcátkem je dítě vždy v dohledu, aniž by řidič ztratil přehled o provozu na silnici.

Přímý pohled na potomstvo v dětských autosedačkách Jakmile sedí děti vzadu v dětských autosedčkách, je pro řidiče obtížné mít o nich přehled. Zrcátko umožňuje přímý oční kontakt s dítětem na zadních sedadlech. Extra velký a zakřivený zrcadlový povrch zajišťuje maximální pozorovací úhel.

Optimální viditelnost i ve tmě díky přepínatelnému světlu Jakmile se venku setmí, světelné podmínky již nestačí k rozpoznání dítěte v zrcadle. Přepínatelné LED světlo zajišťuje, že vaše dítě bude optimálně vidět i v noci. Díky použití měkkého světla není vaše dítě oslepeno ani mu není zabráněno ve spánku.

Flexibilní a individuálně nastavitelné díky kulovému kloubu Existuje mnoho různých faktorů pro optimální pohled na vaše dítě. Je vaše dítě stále v některé z dětských autosedaček? Jak vysoké jsou opěrky hlavy v autě a kde je vaše vlastní úroveň očí? Stejně jako normální zpětné zrcátko můžete i pozorovací bezpečnostní zrcátko individuálně přizpůsobit každé osobě. Integrovaný kulový kloub umožňuje rychlé a pružné nastavení zrcátka pro optimální viditelnost.

Snadné ovládání díky dálkovému ovládání Přepínatelné LED světlo zrcadla lze pohodlně zapínat a vypínat pomocí dálkového ovladače. Jako další funkce byl dálkový ovladač vybaven sponou. To vám umožní snadno jej připojit k sluneční cloně. To znamená, že máte dálkové ovládání vždy na dosah.

Snadné a flexibilní připojení k opěrce hlavy Nastavitelné popruhy umožňují rychlé a snadné připevnění na opěrku hlavy. Díky upevnění na opěrky hlavy je zrcátko univerzálně vhodné pro všechna vozidla. Povrch zrcátka je vyroben z plastu odolného vůči rozbití, a proto se v případě nehody nemůže rozbít na nebezpečné kusy. Váš malý cestující je tak neustále chráněn.

Vlastnosti:

  • umožňuje přímý pohled na potomka
  • pro všechny dětské autosedačky
  • extra velký zakřivený povrch zrcadla pro maximální pozorovací úhel
  • pružně nastavitelné pomocí kulového kloubu
  • optimální viditelnost dítěte ve tmě díky integrovanému svě­tlu
  • aktivace světla pomocí dálkového ovládání
  • bezpečné a pevné uchycení
  • univerzálně vhodné pro všechna vozidla s opěrkami hlavy
  • plastové zrcadlové sklo pro maximální bezpečnost
  • obzvláště snadná a bezpečná instalace díky napínacímu popruhu

Rozměry: cca 29 × 20 × 7 cm Materiál: nerozbitný plast Obsah balení: 1 x zrcadlo s LED, 1 x dálkové ovládání