Loading
Loading

REER Zrcátko bezpečnostní LED velké

REER Zrcátko bezpečnostní LED velké

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 779,00 Kč

Kód: F155936 , Dodavatelský kód: 86101 , EAN: 4013283861011 , Značka: Reer

REER Zrcátko bezpečnostní LED velké

Umožňuje přímý pohled na potomka. Pro všechny dětské autosedačky. Extra velký zakřivený povrch zrcadla pro maximální pozorovací úhel. Optimální viditelnost dítěte ve tmě díky integrovanému světlu. Obzvláště snadná a bezpečná instalace díky napínacímu popruhu.

Pro bezpečnou jízdu autem Blaho vlastního dítěte je pro rodiče prvořadé – dokonce i v autě. Pozice malých cestujících na zadním sedadle je však pro řidiče během jízdy těžko přehledná. Aby se na dítě mohl řidič podívat, musí se otočit, což je obzvlášť nebezpečné. S bezpečnostním zrcátkem je dítě vždy v dohledu, aniž by řidič ztratil přehled o provozu na silnici.

Přímý pohled na potomstvo v dětských autosedačkách Jakmile sedí děti vzadu v dětských autosedčkách, je pro řidiče obtížné mít o nich přehled. Zrcátko umožňuje přímý oční kontakt s dítětem na zadních sedadlech. Extra velký a zakřivený zrcadlový povrch zajišťuje maximální pozorovací úhel.

Optimální viditelnost i ve tmě díky přepínatelnému světlu Jakmile se venku setmí, světelné podmínky již nestačí k rozpoznání dítěte v zrcadle. Přepínatelné LED světlo zajišťuje, že vaše dítě bude optimálně vidět i v noci. Díky použití měkkého světla není vaše dítě oslepeno ani mu není zabráněno ve spánku.

Flexibilní a individuálně nastavitelné díky kulovému kloubu Existuje mnoho různých faktorů pro optimální pohled na vaše dítě. Je vaše dítě stále v některé z dětských autosedaček? Jak vysoké jsou opěrky hlavy v autě a kde je vaše vlastní úroveň očí? Stejně jako normální zpětné zrcátko můžete i pozorovací bezpečnostní zrcátko individuálně přizpůsobit každé osobě. Integrovaný kulový kloub umožňuje rychlé a pružné nastavení zrcátka pro optimální viditelnost.

Snadné ovládání díky dálkovému ovládání Přepínatelné LED světlo zrcadla lze pohodlně zapínat a vypínat pomocí dálkového ovladače. Jako další funkce byl dálkový ovladač vybaven sponou. To vám umožní snadno jej připojit k sluneční cloně. To znamená, že máte dálkové ovládání vždy na dosah.

Snadné a flexibilní připojení k opěrce hlavy Nastavitelné popruhy umožňují rychlé a snadné připevnění na opěrku hlavy. Díky upevnění na opěrky hlavy je zrcátko univerzálně vhodné pro všechna vozidla. Povrch zrcátka je vyroben z plastu odolného vůči rozbití, a proto se v případě nehody nemůže rozbít na nebezpečné kusy. Váš malý cestující je tak neustále chráněn.

Vlastnosti:

  • umožňuje přímý pohled na potomka
  • pro všechny dětské autosedačky
  • extra velký zakřivený povrch zrcadla pro maximální pozorovací úhel
  • pružně nastavitelné pomocí kulového kloubu
  • optimální viditelnost dítěte ve tmě díky integrovanému svě­tlu
  • aktivace světla pomocí dálkového ovládání
  • bezpečné a pevné uchycení
  • univerzálně vhodné pro všechna vozidla s opěrkami hlavy
  • plastové zrcadlové sklo pro maximální bezpečnost
  • obzvláště snadná a bezpečná instalace díky napínacímu popruhu

Rozměry: cca 29 × 20 × 7 cm Materiál: nerozbitný plast Obsah balení: 1 x zrcadlo s LED, 1 x dálkové ovládání

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader