REER Clona sluneční s přísavkou 2 ks

Kód výrobku: F163456 Dodavatelský kód: 86141

Skladem

Běžná cena

99 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

REER Clona sluneční s přísavkou 2 ks

Značka:

Spolehlivě chrání před přímým slunečním zářením, rychlé a snadné připevnění pomocí přísavky, vhodné pro většinu oken automobilů.

Poskytuje ochranný stín Děti jsou často vystaveny dlouhodobému pobytu na slunci, zejména na delších cestách autem. Je to nejen velmi nepříjemné, ale může to také vést k přehřátí, spálení sluncem nebo úpalu. Sada na ochranu proti slunci TravelKid Sun Basic, skládající se ze 2 slunečních clon, spolehlivě chrání vaše dítě v autě před škodlivým slunečním zářením.

Spolehlivá ochrana proti škodlivému slunečnímu záření díky jemné síťovině TravelKid Sun Basic poskytuje vašemu dítěti v autě příjemný stín a zabraňuje zahřívání vnitřku vozu. Vysoce kvalitní látka nabízí plnou ochranu proti pronikajícím slunečním paprskům a chrání tak vaše dítě před úžehem a přehřátím.

Vhodné pro většinu oken automobilů díky dokonalému přizpůsobení Bez ohledu na to, zda řídíte dodávku, SUV, kombi nebo limuzínu, vaše auto je 3 nebo 5 dveřové – TravelKid Sun Basic se svými rozměry 48 cm x 30,5 cm je vhodný pro většinu automobilů. Díky svým rozměrům pokrývá vždy velkou část okenní tabule a poskytuje vašemu dítěti dostatečný stín.

Rychlá a snadná (de)montáž s přísavkami Velmi snadné a super rychlé: sluneční clonu lze k oknu připevnit pouzei 2 jednoduchými kroky. Nejprve vyčistěte okno a pak zatlačte na přísavky – hotovo. Po demontáži sluneční clony nezůstávají na okenní tabuli žádné zbytky! Ani po častém používání neztrácejí přísavky pevné držení.

Lze kompaktně uložit prostorově úsporná technologie skládání Ochranu proti slunci lze rychle a snadno sklopit, pokud ji za zamračeného dne nepotřebujete. Chcete-li to provést, musíte jednu stranu otočit o 180 °, aby se vytvořily dva kruhové konce. Tyto dva kruhy jsou pak tlačeny do sebe – to je vše. Díky prostorově úspornému skládání a bleskově rychlému uchycení je sluneční clona ideálním společníkem při cestování autobusem, vlakem nebo v autě z půjčovny.

Vlastnosti:

  • spolehlivě chrání před přímým slunečním zářením
  • optimální uchycení, vhodné pro většinu oken automobilů
  • snadné připevnění a pevné držení díky přísavkám
  • bezezbytkové odstranění a opětovné připojení

Technické parametry:

  • Rozměry: cca 48 × 30,5 cm
  • Obsah: 2 x ochrana proti slunci
  • Materiál: Polyester, PVC, kov
  • Barva: černá
  • Obsah balení: 2 x sluneční ochrana s přísavkou
Značka:
Reer