REER Kapsář TravelKid Tidy

Kód výrobku: F163453 Dodavatelský kód: 86041

Skladem

Běžná cena

359 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

REER Kapsář TravelKid Tidy

Značka:

Pro bezpečné skladování hraček, knih apod., chrání sedadlo od nečistot, vhodný pro všechna běžné sedadla.

Pořádek a ochrana na cestách Dlouhé jízdy autem mohou být někdy opravdu stresující pro rodiče a děti. Dlouhé sezení a monotónnost jízdy se pro děti rychle stane nudným. Nechtějí jen sedět, potřebují zaměstnat. Pllyšáci, knihy a další hračky zpříjemní zábavu. V kapsáři TravelKid Tidy můžete uložit všechny věci, které zabavují Vaše děti a zároveň chrání sedadla před nečistotami. Ochranný kapsář je jedním z produktů Reer TravelKid. Tyto produkty zajišťují bezpečnost a pořádek v autě a usnadňují cestování s dětmi.

Užitečný kapsář pomocník pro bezpečné ukládání S TravelKid Tidy má vaše dítě vždycky po ruce své hračky. Sedm různých oddílů – některé s uzávěrem na suchý zip – nabízí dostatek prostoru pro vše, co potřebujete na cestách: od plyšových hraček až po knihy a malování na cestách. Můžete se soustředit na uvolněnou jízdu, protože o vaše dítě je dobře postaráno a vše je bezpečně uloženo.

Praktická ochrana opěradla brání znečištění dětskou obuví Vzhledem ke své velikosti organizátor zakryje celou zadní plochu sedadla většiny vozů. Pokud vaše dítě se špinavými botami kopne do předního sedadla, je chráněno TravelKid Tidy před znečištěním. Díky vodě a nečistotám odpuzujícímu materiálu lze organizér po jízdce snadno a rychle vyčistit.

Rychlé a snadné uchycení vhodné pro všechna běžná autosedadla Kapsář je připevněn k sedadlu v několika jednoduchých krocích. Jednoduše položte popruhy kolem opěrky hlavy a sedadla, zavřete sponu a utáhněte. Díky dlouhým pásům je TravelKid Entertain dokonale ideální i pro široká sportovní sedadla.

Pořádek, bezpečnost a zábava s TravelKid v autě Nová řada TravelKid obsahuje různé autodoplňky. Všechny produkty jsou zaměřeny na to, aby bylo cestování pro vaše dítě co nejpříjemnější a chránilo auto před nečistotami a poškozením. Kromě kapsářů na zadní části předních sedadel jsou součástí sortimentu také ochranné podložky, úložný box s organizérem a podložka na malování. Při výběru materiálu byl kladen velký důraz na kvalitu a kvalitní zpracování. Všechny produkty TravelKid jsou vyrobeny z materiálu odpuzujícího vodu a nečistoty a lze je snadno čistit.

Vlastnosti:

  • pro bezpečné skladování hraček, knih apod.
  • chrání sedadlo před znečištěním
  • vhodný pro všechna běžná sedadla
  • extra dlouhý popruh – také vhodný pro sportovní sedadla
  • snadno se čistí díky vodě a nečistotám odpuzujícímu materiálu

Technické parametry:

  • Rozměry: cca 41 × 58 cm
  • Materiál: polyester
  • Barva: šedá melanž
  • Obsah balení: 1× kapsář na zadní část předních sedadel auta

Velikost balení: 9,7 cm x 6 cm x 23,5 cm

Značka:
Reer