REER Světlo na usínání Měsíc

Kód výrobku: F163442 Dodavatelský kód: 52063
Na objednávku
do 3 týdnů
197,00 Kč 219,00 Kč

Značka:

REER Světlo na usínání Měsíc

Značka:

Světlo na usínání MĚSÍC – MyBabyLight vytváří uklidňující atmosféru pro spánek.

MyBabyLight klidné a bezpečné usínání Dobře vyvážený spánek je zvláště důležitý pro vývoj dětí, protože zejména v noci zpracovávají nově získané dojmy. Nicméně díky strachu z temnoty, dezorientaci ve tmě nebo pocitu osamocenosti může vaše dítě spát trochu neklidně. Sladké motivy série MyBabyLight doprovázejí vaše dítě do zdravého spánku a dávají jim pocit klidu a bezpečí i v noci.

Lákavé motivy – jsou k dispozici ve 2 variantách Noční světlo je k dispozici se 2 různými motivy: měsíc nebo sova. Okouzlí každé dítě pestrými barvami a roztomilými ilustracemi. Jsou ideálním společníkem v klidném spánku. Podsvícený obrazový prostor MyBabyLight z něj dělá během dne ozdobný obrázek. V noci, když je venku tma, osvětluje noční stolek a inspirují vás ke snění.

Jemné světlo pro nerušený spánek Noční světlo MyBabyLight naplňuje pokoj příjemnou atmosférou a pomáhá vašemu dítěti sklouznout do hlubokého a bezstarostného spánku. Měkká záře uklidňujícího světla vám nabízí dostatek jasu, abyste se postarali o své dítě ve tmě, aniž byste potřebovali jiný světelný zdroj. Malí mohou hluboce a klidně spát.

Jednoduché a bezpečné díky technologii LED a bateriovému prostoru Noční světlo napájené baterií lze flexibilně použít kdekoli, bez ohledu na zásuvky. Prostor pro baterie je kdykoliv chráněn šroubem před nutkáním k výzkumu a zvědavostí dítěte. Díky moderní technologii LED je energeticky úsporné a bezpečné. Vzhledem k nízkému vytváření tepla nehrozí nebezpečí vznícení ani při trvalém používání.

Vlastnosti:

  • měkké světlo vytváří uklidňující atmosféru
  • zvláště bezpečné pro děti díky zašroubovanému prostoru pro baterie a nerozbitnému materiálu
  • energeticky úsporná LED technologie bez generování tepla
  • snadná manipulace

Materiál: plast Rozměr: 9,7 cm x 3,5 cm x 12 cm (ŠxVxH)