Loading
Loading

REER Světlo na usínání MyMagicStarLight

REER Světlo na usínání MyMagicStarLight

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F024440 , EAN: 4013283520505 , Značka: Reer

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

REER Světlo na usínání MyMagicStarLight

Světlo na usínání MyMagicStarlight od značky Reer z Německa

Noční světlo je spolehlivým a univerzálním pomocníkem při usínání dětí. Většině dětí se nelíbí, když je kolem nich tma. Noční světlo pro děti je výborný pomocník, který napomáhá, aby se dítě během noci cítilo bezpečně.

Vyvážený spánek je důležitý zejména pro fyzický a duševní vývoj u dětí a to zejména v noci. Nejen rušný den, ale také strach ze tmy může zabránit mladému dobrodruhovi, aby dobře usnul. MyMagicStarlight z Reer je koncipován tak, že optimálně integruje rituály pro spánek. Noční světlo je pro děti od 36 měsíců, jemně je zavede do říše snů a vytvoří magickou projekci plnou hvězd. Uklidňující zvuky napomáhají k pohodlnému a bezpečnému usínání.

Oslňující světelná projekce hvězdné oblohy se změnou barev. Modrá, fialová nebo zelená barva, hvězdy a zvuky přírody vytvoří magickou projekci na stropě pro klidné spaní. Měkce svítící hvězdy poskytují dostatek světla, aby se děti bezpečně orientovaly v tmavé místnosti. Fascinovány barevnou estrádou zmizí jejich obavy a usnou rychleji.

Velký výběr zvuků doprovázený jemnými tóny. Kromě svítících hvězd MyMagicStarlight je vybaven funkcí přehrávání hudby. Klasická ukolébavka a pět uklidňujících zvuků přírody slibují komfortní usínání. Díky neustálé kontrole zvuku můžete nastavit uklidňující zvuky pro veškeré pohodlné usínání vašeho dítěte.

Individuální streamování hudby díky integrovanému vstupu AUX. Integrovaný vstup AUX umožní připojit váš MP3 přehrávač, chytrý telefon nebo PC.

Flexibilní a bezpečné používání díky provozu na baterie. Noční světlo se používá nezávisle na zdroji energie, protože je napájen z baterií. Volitelně může být uveden do provozu s napájecím adaptérem DC SV / 500m. Dokonce i po hodinách používání není světlo teplé díky moderní technologii LED. Pro větší bezpečnost dětí je i přišroubovaný prostor pro baterie.

Informativní a dekorativní velký LCD displej. MyMagicStarlight snadno můžou nastavovat i děti. Klávesy jsou opatřeny velkými ikonami. Stisknutím příslušných tlačítek lze zvolit mezi různými nastaveními. Podsvícený LCD displej mohou rodiče vždy kontrolovat čas a teplotu prostoru. Kromě toho má noční světlo funkci alarmu. Integrovaný 3-stupňový časovač se automaticky vypne po 15, 30 nebo 60 minutách.

Vlastnosti:

 • Noční světlo MyMagicStarlight
 • Jemná světelná projekce noční oblohy s hvězdami a měnícími se barvami
 • Moderní LED technologie
 • Světlo a hudba: AUX výstup, připojitelné k MP3 přehrávači, smartphone a PC
 • Přednastavené melodie: 5 zvuků přírody, 10 ukolébavek
 • Budík a časovač
 • 3 nastavení časovače: (aktivace: 15min – 30min – 60 min)
 • Ukazatel času a prostorové teploty
 • Velký podsvícený LCD display
 • Obah balení: 1× MyMagicStarlight, 3× baterie, 1× AUX kabel

Technické parametry:

 • Materiál: plast
 • Barva: bílá / šedá

Tento výrobek jsme pro vás otestovali. Podívejte se >>

O společnosti:

Rodinná německá firma Reer je více než 90 let na trhu. Jejich cílem je poskytovat největší ochranu pro ty nejmenší. Firma Reer našla řešení pro rodiče, kteří snadno vytvoří bezpečné prostředí pro život jejich ratolestí během jejich prozkoumávání. Jejich produkty usnadní rodičům často stresující každodenní život a poskytnou jim větší bezpečnost a pohodu. Firma Reer vyrábí užitečné a praktické produkty, které jsou nepostradatelnou součástí moderní domácnosti.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

REER Světlo na usínání MyMagicStarLight

Důvodů, proč mě toto světlo zaujalo bylo hned několik. Jako první je to rozhodně noční obloha, kterou vytváří. Přiznám se, že jsem byla mile překvapena, protože hvězdy jsou opravdu dobře viditelné na stropě i na stěnách. Noční obloha je opravdu nádherná. Je možné nechat plynuje měnit barvy hvězdiček. Pokud se vám líbí jedna konkrétní barva, nebo kombinace, je možné si ji nastavit stisknutím tlačítka LOCK na zadní straně světla. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader