REER Světlo na usínání Zajíček

Kód výrobku: F163447 Dodavatelský kód: 52371
Na objednávku
do 3 týdnů
197,00 Kč 219,00 Kč

Značka:

REER Světlo na usínání Zajíček

Značka:

Světlo na usínání králíček MyBabyLight.

Měkké světlo vytváří uklidňující atmosféru při usínání. Atraktivní motiv doprovází děti ke spánku. Obzvláště bezpečné pro děti díky prostoru pro baterie na šroub a nerozbitnému materiálu.

Uklidněte se v klidu a bezpečí Vyvážený spánek je zvláště důležitý pro vývoj dětí, protože nové dojmy zpracovávají hlavně v noci. Ale strach ze tmy, dezorientace ve tmě nebo pocit osamělosti mohou vašemu dítěti zkomplikovat klidný spánek. Sladké motivy série MyBabyLight doprovázejí vaše dítě do zdravého spánku a dodávají mu pocit bezpečí a klidu i v noci.

Atraktivní motivy před spaním k dispozici ve 2 variantách Noční světlo je k dispozici se 2 různými motivy: měsíc nebo králík. Okouzlí každé dítě jasnými barvami a roztomilými ilustracemi. Jsou ideálním společníkem v klidném spánku. Podsvícená obrazovka MyBabyLights z něj dělá dekorativní poutač nejen během dne. Zejména večer, když se venku setmí, pohodlně osvětlí noční stolek a inspirují ke snění.

Měkké světlo pro nerušený spánek Noční světlo MyBabyLight obklopuje prostředí spánku útulnou atmosférou a pomáhá vašemu dítěti sklouznout do hlubokého a bezstarostného spánku. Jemná záře uklidňujícího světla nabízí dostatek jasu, abyste se o své dítě mohli starat ve tmě, aniž byste potřebovali další světelný zdroj. Děti mohou i nadále klidně a nerušeně spát.

Snadné a bezpečné díky technologii LED a bezpečnému prostoru pro baterie Akumulátorové noční světlo lze flexibilně používat kdekoli bez ohledu na zásuvky. Přihrádka na baterie je chráněna před nutkáním zkoumání a zvědavostí dítěte pomocí šroubu. Díky moderní technologii LED je jak energeticky úsporné, tak bezpečné. Vzhledem k nízkému vývoji tepla nehrozí nebezpečí vznícení ani při dlouhodobém používání.

Vlastnosti:

  • měkké světlo vytváří uklidňující atmosféru usínání
  • obzvláště bezpečné pro děti díky prostoru pro baterie na šroub a nerozbitnému materiálu
  • energeticky úsporná technologie LED bez generování tepla
  • snadná manipulace

Technické parametry:

  • Materiál: plast
  • Rozměry (ŠxVxH): cca 8,5 cm x 7,5 cm x 3 cm
  • Obsah balení: 1 x noční světlo
  • 2×AA baterie (nejsou součástí balení), 3 V, 0,01 A / 0,03 W.