BRITAX RÖMER Letní potah Kidfix, SICT - Col. Blue

Kód výrobku: F018105 Dodavatelský kód: BR-50190
Na prodejně
499,00 Kč 1 190,00 Kč
Dlouhodobě snížená cena

Značka:

BRITAX RÖMER Letní potah Kidfix, SICT - Col. Blue

Značka:

Letní potah na autosedačku od značky Römer z Německa

U společnosti BRITAX/ RÖMER vyvinuli letní potah speciálně určený pro dětské autosedačky, který přispěje k tomu, aby se Vašemu dítěti pohodlně sedělo i za horkého počasí. Velmi měkký froté potah z polycottonu je velmi savý a prodyšný, což přichází vhod hlavně během horkých letních dnů, kdy se při dlouhé jízdě v autě děťátko snadněji zapotí. Další příznivou vlastností letního potahu je to, že chrání dětskou autosedačku před viditelným či obtížně odstranitelným znečištěním.

Vlastnosti:

  • Letní potah na autosedačku Römer Kidfix, +. SICT
  • Příjemný, savý, prodyšný a pohodlný potah
  • Zkrášlí Vaši autosedačku
  • Chrání autosedačku proti ušpinění
  • Potah absorbuje pot miminka a udržuje ho v suchu
  • Potah je lehce sundavací
  • Potah lze prát do 60 °C

Technické parametry:

  • Materiál: 80 % bavlny a 20 % polyesteru
  • Barva: Col. Blue

O společnosti:

Společnosti Britax a Römer jsou součástí jedné rodiny od roku 1978. Dnes tyto vazby ještě posilujeme. Jako jedna značka můžeme ještě lépe pomáhat rodičům prožívat rodinný život naplno. Důraz na prvenství. Průkopnická spolupráce. Nepřetržitý výzkum. Ve společnosti Britax/Römer vždy posouváme hranice – abyste mohli prožívat rodinný život bez hranic.

Společnost Römer staví na základech přesného německého strojírenství a vychází z jedinečných zkušeností z práce pro automobilový průmysl. Ve světě bezpečnosti dětí během cestování je tím, kdo nastavuje laťku kvality. V nezávislých testech získávají pravidelně vysoké hodnocení za bezpečnost a německou kvalitu zpracování. Jsou důkazem toho, že dokonalý design představuje skloubení krásy a funkčnosti. Tato značka dala světu v oblasti vybavení pro děti několik patentovaných technologií, které se později staly uznávaným standardem. Patří mezi ně například i dobře známý ISOFIX pro bezpečné a pohodlné upevnění dětských autosedaček v automobilech. Minulost nás spojuje, ale nyní se zaměřujeme na společný cíl – vytvořit ještě bezpečnější budoucnost.