SENTA PROTECT 4 ks - ochranné tampony na koupání

SENTA PROTECT 4 ks - ochranné tampony na koupání

skladem
cena: 65,00 Kč

Kód: senta52725 , EAN: 9001398162715

SENTA PROTECT 4 ks - ochranné tampony na koupání

SENTA PROTECT 4 ks – ochranné tampony na koupání

SENTA PROTECT ochranné tampóny na koupání jsou napuštěny vysoce kvalitním vazelínovým olejem, který má vodoodpudivé vlastnosti a tím ztěžuje proniknutí vody do pochvy.

SENTA PROTECT tampóny chrání ženské intimní oblasti při koupání a plavání a výrazně snižují vniknutí např. chlorované nebo znečištěné vody. Tím se také zmenšuje plocha, která může být v pochvě napadena bakteriemi nebo plísněmi. Tampóny lze používat i při končící menstruaci. Lehce se zavádějí i odstraňují.

Mohou je používat i zdravé těhotné ženy s nekomplikovaným průběhem těhotenství, které se chtějí chránit před infekcí.

Použití: Doporučuje se zavést tampón před koupáním a měnit jej nejlépe každé 3–4 hod.

Upozornění:

TSS (syndrom toxického šoku) je vzácné, ale závažné onemocnění, ke kterému může dojít v souvislosti s používáním tampónů. Je vyvoláván specifickými choroboplodnými zárodky, přítomnými na lidské kůži. K rozvoji TSS dochází tehdy, je-li nasycený tampón ponechán v poševní dutině příliš dlouhou dobu a je-li současně přítomen tento konkrétní choroboplodný zárodek. Příznaky TSS je náhlá vysoká horečka, nevolnost, slabost, erytrodermie (kožní vyrážka), bolest v krku, bolest ve svalech, zvracení a průjem. Pokud se tyto příznaky projeví v souvislosti s menstruací, vyjměte tampón a okamžitě se poraďte s lékařem. Zmiňte se lékaři o TSS a o tom, že menstruujete. TSS může ohrozit váš život, a tudíž musí být diagnostikován a léčen neprodleně.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader