SKIP HOP Abc Zoo - Deka s hrazdou

SKIP HOP Abc Zoo - Deka s hrazdou

nedostupné
Běžná cena: 2 099,00 Kč
Akční cena: 1 849,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F002900 , EAN: 879674007253

SKIP HOP Abc Zoo - Deka s hrazdou

Krásná hrací deka nabízí 4 způsoby užití: jako hrací deka pro čas na bříšku, hrací deka s oblouky pro čas na zádech, jako hrací deka v čase lezení, nebo jako ozdoba na zeď.

Hrací deka je prošívaná pro větší měkkost, hravý vzor s motivem abecedy, s aktivními prvky: jablíčko se zrcátkem, stromeček s ohýbacími šustícími lístky, ptáček s křidélky,slon má ohýbací šustící ucho.

Měkké oblouky s 13-ti smyčkami pro uchycení 5-ti závěsných zvířátek: opička, velryba, lev, slon a zebra. Hračky jsou aktivní: např. opička chrastí kuličkami ve svém bříšku, velryba ukrývá zrcátko, lev s dřevěným kroužkem, slon chrastí a má šustící uši, zebra po zmáčknutí píská. Polštářek: s motivem abecedy.

Jednoduché skládání:

Položte deku na rovný povrch potiskem nahoru. Plastové spony – na každém konci oblouku – provlečte dírou v jednom každém rohu a zacvakněte je do plastových dílů. Oblouky upínejte tak, abyste z nich vytvořili „X“. Výrobek může skládat pouze dospělá osoba.

Čištění a údržba

Deka: před praním vyjměte z deky zrcátko. Perte ve studené vodě na mírný program, nebělte, nechte uschnout na vzduchu. Polštářek a plyšové hračky: čistěte vlhkých hadříkem/nebo houbičkou. Lze je prát v pračce ve studené vodě, na mírný program. Nebělit. Nechat uschnout na vzduchu.

Rozměr balení a specifikace:

  • rozměr: 86,4 × 53,3 × 8­6,4 cm (š x v x hl)
  • hmotnost Netto: 130 g
  • vhodné pro děti od narození
  • materiál: deka / vrchní část: 65% polyester, 35% bavlna, spodní část: 100% polyester, výplň: polyesterové vlákno, plast.fólie; oblouky povrch: 100% polyester a 65%polyester, 35% bavlna, výplň: polyethylenová pěna 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátů
  • testováno dle směrnic EU
Anonymní uživatel

Doporučuji

Barevnost Hrající hračky
Nic

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader