SMART SKETCHER PRO Projektor

Kód výrobku: F164349 Dodavatelský kód: SSP176
Na skladě
2 549,00 Kč 2 999,00 Kč

SMART SKETCHER PRO Projektor

SmART kreslící projektor a proprietární aplikace ukazuje dětem, jak kreslit a psát jako profesionál pomocí oblíbených fotografií, jak se naučit kreslit obrázky a obsah podle osnov. Pokyny krok za krokem vedou malé ruce celým procesem. Děti si mohou stáhnout fotografie z mobilního zařízení nebo použít předinstalované balíčky aktivit. STEAM učení je vzdělávací přístup k učení, který využívá vědu, technologie strojírenství, umění a matematiku jako přístupové body k vedení dětského bádání, dialogu a kritického myšlení.

Kreslí si vaše dítě rádo? Inovativní Projektor Smart Sketcher 2.0 byl vytvořen aby pomohl dítěti objevit své výtvarné nadání. Spolehlivé zařízení v úplně nové verzi obsahuje 60 obrázků, které poslouží jako inspirace k tvoření neobvyklých výtvorů. To není vše. Projektor vydává zvuky imitující kreslené postavičky/zví­řete/předmětu a také napomáhá výuce angličtiny. Stačí vyhláskovat slovo a začít tvořit. Začal na papíru vznikající pejsek štěkat? Vyvolej v dítěti touhu tvořit s novým Smart Sketcher.

Objevuj své možnosti díky pokročilé hračce, která napomáhá cvičit skicování na papíru, soustředění a představivost – a to není vše! Smart Sketcher formou asociace a zábavy učí dítě angličtinu milým a bezprostředním způsobem. Díky cvičením psaní v angličtině, proměňuje slovo na obrázek, který si vaše dítě snadno zapamatuje.

Výrobce projektoru Smart Sketcher zaručuje bezpečnost používání nejmladším. Každá součástka hračky je precizně vyrobena z testovaných materiálů. Základna projektoru v novém tvaru vysouvacích nohou je stabilní a odolná vůči poškozením. První spuštění bude vyžadovat pomoc dospělé osoby.

Smart Sketcher probouzí v dětech kreativitu. Pro vytvoření svého vlastního projektu stačí vybrat obrázek dostupný v aplikaci či zařízení, a použít vybrané filtry. Tvoř bez hranic! smART sketcher PRO se nabíjí pomocí USB kabelu.