SUAVINEX Evolution dudlík anatomický, silikon, +18m, tmavá modrá méďa

Kód výrobku: F037133 Dodavatelský kód: 3170358_3

Běžná cena

129 Kč

Cena po slevě

79 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

SUAVINEX Evolution dudlík anatomický, silikon, +18m, tmavá modrá méďa

Značka:

Krásné dekory šidítek kolekce MEANINGFUL LIFE s jemným vzorem. Šidítka s anatomickou silikonovou savičkou, která napodobuje tvar mateřské bradavky při sání. Zcela netoxické barvy jsou pro miminko nezávadné.

Kolekce s názvem „ Meaningful life“ poukazuje na smysluplný život rodiny, která láskyplně pečuje o nový přírůstek do rodiny. Právě přicházející děťátko radostně pozdvihuje radostnou náladu v rodině a otevírá srdce všem zúčastněným. Kolekce je inspirována nápady prarodičů a nese s sebou prvky přírodních materiálů jakými je sklo, dřevo, textilie, vzor vlny.

Bylo zjištěno, že nevýživné sání dudlíku uvolňuje endorfin, tzv. hormon štěstí, což miminku přináší příjemný pocit, který ho uklidňuje a relaxuje. Dudlík je proto velkou pomocí pro rodiče! – doporučené španělským sdružením dětských pediatrů a dentistů (podle dětských zubařů jsou kvalita a design saviček dudlíků SUAVINEX dokonalé pro správný vývoj patra) – pestrý výběr designů – vždy s módou.

Design a barvy umožňují výběr klipu nebo kojenecké lahve téže kolekce Meaningful Life, která se k nim nejlépe hodí, proto se tento výrobek stává módním doplňkem.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Specifikace:

  • Balení: 1 kus
  • Savička: anatomická silikonová
  • Doporučený věk: od 18 měsíců
  • 0%BPA
Značka:
Suavinex
Věk
od 1,5 roku
Materiál
silikon
Pohlaví
kluci
Tvar
anatomický/ortodontický