SUAVINEX Gelový šampon s dávkovačem 400 ml

SUAVINEX Gelový šampon s dávkovačem 400 ml

SUAVINEX Gelový šampon s dávkovačem 400 ml

skladem
cena: 299,00 Kč

Kód: F010033 , EAN: 8426420800570

SUAVINEX GELOVÝ ŠAMPON S DÁVKOVAČEM 400 ML

Popis:

GELOVÝ ŠAMPÓN Suavinex. Čistí a napomáhá uchování přirozeného kyselého povlaku na pokožce.

Synded receptura (bez mýdla) a pH 5,5. Neobsahuje mýdlo, a proto čistí dětskou pokožku i vlasy velmi jemně a šetrně. Obsahuje přírodní mastné nasycené deriváty z kokosových ořechů, které napomáhají prevenci proti vysoušení a podráždění.

Extrakt z heřmánku a bisabol jsou známé složky s tišícím efektem. Díky provitaminu B5 zanechává vzhled vlasů měkčí, zářivější a poddajnější.  PH 5,5 napomáhá vytvářet kyselý ochranný povlak na kůži novorozence.

POUŽITÍ:

Jemně vmasírujte do pokožky a vlasů do chvíle než se vytvoří jemná pěna a poté opláchněte dostatečným množstvím vody. BEZ PARABENŮ, BEZ FTALÁTŮ, BEZ SYNTETICKÝCH BARVIV, BEZ PETROLÍNU A BEZ SODIU LAURYLU SULFÁTU. KLINICKY TESTOVÁN. Určen pouze pro vnější použití. KOSMETIKA PRO NOVOROZENCE.

Ochrana jemné pokožky miminek je otázkou zdraví. Jelikož tato kůže není ještě dostatečně zralá, je velmi zranitelná a zatím plně nevykonává svoji ochrannou funkci zabraňující průnik mikroorganismů. Suavinex přizpůsobil složení této řady dětské kosmetiky velmi jemným a citlivým pokožkám.

Tato škála produktů sestavených odborníky z lékařských a farmaceutických kruhů a podrobeným přísným kontrolám tolerance zaručuje účinnou a bezpečnou péči o pokožku miminka. VŠECHNY PRODUKTY JSOU SLOŽENY Z PŘÍSAD POVAŽOVANÝCH ZA HYPOALERGENNÍ. JEJICH AKTIVNÍ SLOŽKY JSOU PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader