SUAVINEX Krém na opruzeniny 75 ml

Kód výrobku: F114001 Dodavatelský kód: 3311147N
Na prodejně
99,00 Kč 189,00 Kč
Dlouhodobě snížená cena

Značka:

SUAVINEX Krém na opruzeniny 75 ml

Značka:

S bambuckým máslem a s ochrannými peptidy. Ochraňuje, uklidňuje a regeneruje. 90% složek je čistě přírodních. Klinicky testováno pod dermatologickou, oftalmologickou a pediatrickou kontrolou.

Pro každodenní použití a pro citlivou pokožku

Díky trojici prvků chrání dětskou citlivou pokožku před vnějšími vlivy a pomáhá její regeneraci:

  • oxid titaničitý napomáhá vytvářet účinnou absorpční bariéru, která kůži ochraňuje před agresivním působení moči, stolice nebo oděrkami způsobenými plenou,
  • bambucké máslo a sladký mandlový olej zklidňují a konejší nepříjemné pocity.

Jeho jedinečná kombinace peptidů a aktivních uklidňujících složek poskytuje účinnou ochranu proti odření a pomáhá při regeneraci kůže. Patří mezi základní péči o dítě. Obsahuje 90% složek přírodního původu a přísady nejvyšší kvality poskytující efektivní ochranu proti podráždění, zatímco na pokožce vytváří ochrannou vrstvu, která chrání a zanechává kůži hydratovanou.

Ochrana jemné pokožky miminek je otázkou zdraví, jelikož tato kůže není ještě dostatečně zralá, je velmi zranitelná a zatím plně nevykonává svoji ochrannou funkci zabraňující průniku mikroorganismů. Suavinex přizpůsobil složení této řady dětské kosmetiky velmi jemným a citlivým pokožkám. Tato škála produktů sestavených odborníky z lékařských a farmaceutických kruhů a podrobeným přísným kontrolám tolerance zaručuje účinnou a bezpečnou péči o pokožku miminka.

Charakteristika:

  • použití: dostatečně aplikujte na suchou a čistou pokožku při každém novém přebalení miminka
  • doporučení: v případě, že vyrážka přetrvává nebo mokvá, poraďte se prosím se svým pediatrem
  • objem: 75 ml
  • doporučený věk: vhodný od prvního dne života

Ve společnosti Suavinex zvolili udržitelnost. Obal je vyroben z recyklované lepenky a tuba na biologickém základě s použitím biologického materiálu z obnovitelných surovin (cukrová třtina udržitelného původu).

Vyrobeno v EU.