SUAVINEX Savička 3 pozice široké hrdlo na kaši 2 ks latex

Kód výrobku: F009914 Dodavatelský kód: 3150388

Značka:

SUAVINEX Savička 3 pozice široké hrdlo na kaši 2 ks latex

Značka:

Savička Pap – DOKONALÉ PAPÁNÍ hustšího pokrmu.

Doporučený věk: +4měsíce.  

Balení: 2Ks 0% BPA Materiál: latex (přírodní materiál, který je teplejší, pružnější a barvou napodobuje mateřskou bradavku). Usnadňuje sání hustějších pokrmů, například kaší nebo mléka s cereáliemi. Velikost a tvar hvězdy v savičce jsou uzpůsobeny tak, aby bez potíží a lehce savičkou procházela hustá konzistence pokrmu. 

Vyberte si savičku pro své děťátko! Ze široké nabídky najdete pro něj určitě tu, díky které mu bude chutnat.

Pro ty, co se rozhodnou pro dokrmování nebo výhradně pro umělou výživu, je výběr savičky na kojenecké láhve velmi důležitý. Savičky Suavinex se přizpůsobují potřebám miminka ve všech etapách jeho růstu. Nabídněte si z možností vybrat si velikost savičky dle věku dítěte (pouze orientační označení, každé dítě má jiný sací reflex) a tvaru anatomickou nebo kulatou savičku.

U výrobků Suavinex máte rovněž možnost volby materiálu saviček – latexové/sili­konové.  Podle dětských zubařů je kvalita a design saviček dokonalá pro správný vývoj patra.

Savičky jsou vyrobené z materiálů, které napodobují jak svou konzistencí, tak pohybem mateřský prs během sání při kojení.

Díky ventilkům umístěným na její horní hraně napomáhají předcházet škytavce a kolikám. Širokohrdlé savičky Suavinex jsou kompatibilní se všemi širokohrdlými láhvemi značky Suavinex. Vyrobeno v rámci EU.

Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Značka:
Suavinex
Věk
od 4. měsíce
Materiál
x-latex
Pohlaví
holky, kluci