SUDOCREM 400 g - krém na opruzeniny

SUDOCREM 400 g - krém na opruzeniny Dárek

SUDOCREM 400 g - krém na opruzeniny

skladem
Běžná cena: 349,00 Kč
Akční cena: 249,00 Kč

Kód: sudocrem36381 , EAN: 5904003397509

Sudocrem 400 g

Popis:

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, vhodný k ochraně zejména dětské pokožky. Nechte své dítě vychutnávat si tu nejjemnější péči a krémové hýčkání.

Charakteristika:

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci.

Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní.

Pro každodenní ochranu plenkou pokryté pokožky před účinky dráždivých látek obsažených v moči a ve stolici k péči o ekzematickou pokožku na proleženiny

Sudocrem- zinková mast. Antiseptický víceúčelový ochranný krém, vhodný především k ochraně zejména dětské pokožky.

Sudocream je určen ke každodennímu použití při mnoha kožních problémech. Například k ochraně pokožky u dětí používajících plenky, k péči o ekzematickou pokožku, proleženin, akné, drobných spálenin nebo povrchových oděrek.

Dávkování:

Sudocream má jemnou a hladkou konzistenci, proto se může nanášet na povrchy pokožky v tenké vrstvě. Kruhovými pohyby se Sudocream vmasíruje až dokud se nevstřebá. Zůstává po něm průhledný film. Velmi rychle se vstřebává a tímto způsobem napomáhá epitelizaci. Nanášejte na pokožku dle potřeby 3–5× denně.

Použití:

Aplikujte se 3–5× denně v tenké vrstvě.

Balení: 400g

pupulu

Super krém

Anonymní uživatel

Výborný při jakémkoli problému. Používám v létě i ja osobně při potížích

Anonymní uživatel

výborný, ale nám zas až tak nevyhovuje

Anonymní uživatel

Podlehla jsem recenzi ostatních uživatelů/ek a vůbec nelituji. Napřed jsem objednala malé balení, ale po jeho vyzkoušení jsem skončila u největšího a to už je nějaká zásoba. Jediné co mi u něj nevyhov

vyhovuje mi konzistence malá je bez opruzenin cena v poměru k množství je určitě fajn
jednoznačně balení
daniela

super výrobek

naprostá spokojenost

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader