Loading
Loading

SUDOCREM 400 g - krém na opruzeniny

SUDOCREM 400 g - krém na opruzeniny

nedostupné
Cena 349,00 Kč

Kód: sudocrem36381 , EAN: 5904003397509 , Značka: Sudocrem

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

SUDOCREM 400 g - krém na opruzeniny

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, vhodný k ochraně zejména dětské pokožky. Nechte své dítě vychutnávat si tu nejjemnější péči a krémové hýčkání.

Sudocrem je krém pro každodenní péči a ochranu pokožky. Ke vhodný k péči o podrážděnou a zčervenalou pokožku, například při opruzeninách, ekzému nebo akné. Vytváří na pokožce ochranný film a tím chrání dětskou pokožku před každodenním podrážděním při nošení plenek.

Rychlé zklidnění a jemná péče o pokožku dětí i dospělých. Sudocrem je ideální pro každodenní ochranu plenkou pokryté pokožky před účinky dráždivých látek obsažených v moči a ve stolici, k péči o ekzematickou pokožku, při akné, pro regeneraci pokožky při drobných spáleninách a omrzlinách nebo na proleženiny. Účinné látky obsažené v přípravku Sudocrem napomáhají regeneraci tkání, podporují proces hojení, působí antisepticky, omezují množení bakterií a pomáhají omezovat nepříjemný pálivý pocit podráždění. Sudocrem změkčuje a zvláčňuje pokožku a napomáhá při udržování její vlhkosti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Sudocrem je hypoalergenní a proto je vhodný i pro děti s citlivou pokožkou a pro alergiky.

Co obsahuje?:

Zinc oxide E.P. 15,25%, benzyl alcohol B.P. 0,39%, benzyl benzoate B.P. 1,01%, benzyl cinnamate 0,15%, lano 4%, lanolin 4%, voda, glykol.

Sudocrem je účinným pomocníkem maminek více než 80 let. Sudocrem je nejlepší přípravek na bolavou pokožkou a ošetření opruzenin z plenek. Složení krému Sudocrem se nezměnilo od roku 1931.

Na co je vhodný?:

Opruzeniny z plenek:

Je klinicky prokázáno, že Sudocrem chrání a hojí jemnou pokožku Vašeho dítěte a účinkuje hned třikrát. Zaprvé – obsahuje zvláčňující prostředek, který hojí podrážděné místo. Zadruhé – jeho chladivé vlastnosti pomáhají od bolesti a podráždění. A zatřetí – jeho vodoodpudivý základ vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou.

Škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny:

Sudocrem je jemný a přesto účinný krém, který snižuje riziko infekce a pomáhá ulevit od obtíží. Pomáhá také vytvořit ochrannou bariéru nad postiženým místem.

Akné:

Sudocrem je volbou číslo jedna pro ošetření opruzenin z plenek, ale je také – díky unikátnímu složení – vynikající volbou pro úlevu od dalších onemocnění pokožky, jako je například akné.

Ekzém: Sudocrem lze také použít pro zklidnění a úlevu od ekzému a některých dalších onemocnění pokožky. Pro více informací o tom, jak může Sudocrem pomoci se řadou kožních obtíží, navštivte Centrum pro Vaši rodinu.

Použití:

Sudocrem nanášejte 3–5× denně v tenké vrstvě a kruhovými pohyby krém rovnoměrně vmasírujte.

Sudocrem lze pro úlevu od opruzenin z plenek a ochranu pokožky Vašeho dítěte aplikovat při každé výměně plenek.

Krok 1: Ujistěte se, že je zadeček Vašeho dítěte čistý a suchý. Krok 2: Ruce si umyjte a vysušte. Naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Mějte na paměti, že méně je někdy více. Krok 3: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem do pokožky. (Vyhněte se dření, obzvláště pokud pokožka vypadá bolavě.) Krok 4: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Pokud se tak stalo, Vašemu dítěti to neuškodí, příště jen použijte o něco menší množství.) Krok 5: Dle potřeby opakujte aplikaci na zadeček Vašeho dítěte.

Další použití:

Krok 1: Umyjte a vysušte si ruce, naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Krok 2: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem na postižené místo. Krok 3: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Není to na závadu, příště jen použijte o něco menší množství.) Oxid zinečnatý, omezuje ztrátu tkáňové tekutiny. Benzyl benzoát a benzyl cinnamát, představují součásti peruánského balzámu. (Aromatické pryskyřice, získávané z rostliny vonodřevu Pereirova, jenž je oceňovaný pro své léčivé účinky.)

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader