SUNAR BIO Křupky Hráškové lusky 45 g

Kód výrobku: F126225 Dodavatelský kód: 49100045

Běžná cena

55 Kč
Cena za 100 g: 122 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

SUNAR BIO Křupky Hráškové lusky 45 g

Značka:

Vaše oblíbené křupky v nové receptuře, nyní ještě chutnější, nadýchanější, křupavější a s ještě vyšším obsahem hrášku. Extrudované, Bio hráškovo-kukuřičné křupky vyrobené z BIO zeleného hrášku, Bio kukuřičné mouky a obohacené vitaminem B₁***. Nepřidáváme dokonce ani cukr* a sůl**.

Pro koho jsou určeny? Jsou zpestřením jídelníčku malých dětí od ukončeného 12. měsíce. Velikost a tvar je přizpůsoben dětským ručičkám, dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svoji zručnost i samostatnost při jídle. Chutná a výživná alternativa svačinky.

  • v Bio kvalitě.
  • bez lepku.
  • bez přídavku cukrů*.
  • bez přídavku soli**.
  • bez konzervačních látek***.
  • bez aromat a barviv***.

*Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. ** Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku. ***Podle zákona.

Složení:

Bio zelený hrách neloupaný mletý¹ 70 %, Bio kukuřičná mouka¹ 29,9 %, Vitaminy: thiamin (vitamin B₁), ¹ z ekologického zemědělství

Může obsahovat stopy SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ, SÓJI a MLÉKA. Bez lepku.

Návod k použití: Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Po otevření ihned spotřebujte. Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru a vleže. Nebezpečí vdechnutí výrobku.

Skladujte na suchém místě při teplotě do 24 °C. Neskladujte v chladničce. Chraňte před přímým slunečním zářením. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 2 dnů.

Nutriční údaje:

na 100 g výrobku: Energie: 1293 kJ/ 306 kcal, Tuky : 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, Sacharidy : 50 g, z toho cukry : 2,9 g, Vláknina : 14 g, Bílkoviny (rostlinné): 16 g, Sůl : 0,02 g, Vitaminy: %², Thiamin (Vitamin B₁) : 0,4 mg 80 %², ² Referenční hodnota příjmu

Země původu: Česká republika

Adresa dodavatele: HERO CZECH s.r.o., Radlická 751/113e, 158 00 Praha 5, Česká republika

Značka:
Sunar
Věk
od 1 roku
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano