Kostička nylonová pro malé psy - Slanina

Kód výrobku: F169256 Dodavatelský kód: 820069N

Skladem

179,00 Kč

Značka:

Kostička nylonová pro malé psy - Slanina

Značka:

Opravdu chutná kost. Stejně jako všechny nylonové pamlsky TastyBone i tento byl testován na těch nejenergičtějších mlsounech.

Nylonová kostička je vhodná pro malé psy a zaručuje rozmanité potěšení ze žvýkání. Je vyrobena ze 100 % nylonu aby uspokojila i ty největší žvýkače. Kostička uspokojuje přirozenou potřebu žvýkat a hrát si. Kostičky jsou naplněny jedinečnými a chutnými příchutěmi. Tato příchuť vydrží po celou dobu životnosti kostičky. S každým zakousnutím se do kostičky se dásně a zuby vašeho psa stávají silnějšími a zdravějšími, což ho chrání před různými infekcemi. Materiál použitý v kostičce je naplněn aroma pomocí jedinečného procesu což zajišťuje, že kostička si natrvalo zachová svoji úžasně chutnou chuť.

Složení: 100% panenský nylon, syntetické aroma

Vyrobeno ve Velké Británii

VAROVÁNÍ: Neházejte kostičky TastyBone vašemu psovi, aby je chytil, náraz by mohl poškodit jeho zuby. Vybírejte výrobek tak, aby byl větší než tlama vašeho psa. Při žvýkání kosti se mohou uvolnit malé kousky velikosti rýže, které jsou naprosto bezpečné pro vašeho psa. Vždy mějte svého psa pod dohledem a jakmile je kostička menší než tlama vašeho psa, zlikvidujte ji.