TRUELIFE Odsávačka mateřského mléka Nutrio BP electric

Kód výrobku: F113111 Dodavatelský kód: TLNBPEL

Běžná cena

1 647 Kč

Cena po slevě

1 499 Kč
Akce platí do 30.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

TRUELIFE Odsávačka mateřského mléka Nutrio BP electric

Značka:

Nutrio BP Electric je skvělým doplňkem péče o dítě, který zajistí komfort vám i vašemu miminku. Elektrická odsávačka mateřského mléka vám pomůže vyřešit aktuální nedostatek, nebo naopak přebytek mléka. Zachrání vás ve chvílích, kdy zrovna nemůžete kojit přirozenou cestou. S Nutrio BP Electric si můžete mléko připravit na později, třeba když dítě spinká nebo zrovna nemá hlad. V ledničce vám mléko vydrží až 48 hodin. Odsávačku s sebou můžete vzít i na cesty, nezabere vám skoro žádné místo, snadno se skládá a čistí.

Přesná simulace kojení

Nutrio BP Electric je díky módům stimulace a masáže vhodná i pro maminky, které mají problémy s laktací nebo s kojením obecně. Pomůže ale i v situacích, kdy se děťátko nechce samo přisát k prsu.

Přehledný displej a výběr z několika módů

Kromě módu odsávání můžete na přehledném displeji nastavit i mód stimulace nebo masáže. U každého módu máte na výběr z devíti úrovní, takže si odsávání nastavíte tak, jak je vám pohodlné. K ovládání odsávačky a sledování průběhu odsávání slouží intuitivní displej s několika tlačítky a časovačem. Požadovaný mód a úroveň zvolíte pomocí tlačítek na displeji.

Praktické provedení ideální domů i na cesty

Odsávačku tvoří jen několik částí, složíte jí velmi snadno, je lehká a bez problému se vám vejde třeba do přebalovací tašky. Můžete ji s sebou vzít kamkoli. Je ideálním pomocníkem pro maminky, které chtějí sobě i svému dítěti dopřát komfort a pohodlí i na cestách.

Vlastnosti:

 • BPA Free (100% silicone) – Odsávačka je vyrobena z kvalitního silikonu a neobsahuje sloučeninu BPA.
 • Pocit přirozeného kojení – Odsávačka podporuje laktaci a napodobuje přirozený průběh kojení.
 • Jemný silikon pro maximální pohodlí – Zjemňující silikonový nástavec usnadňuje odsávání, zvyšuje váš komfort a zmírňuje případnou bolest při kojení.
 • Automatický mód pro lepší laktaci – Nutrio BP Electric má automatický mód sání, který pomáhá stimulovat tok mléka a podporuje laktaci.
 • 3 režimy – sání, stimulace, masáž – Kromě odsávání můžete zvolit ještě mód stimulace, nebo masáže. U každého módu máte na výběr z devíti úrovní, takže si odsávačku nastavíte přesně tak, jak vám vyhovuje.
 • Jednoduchá obsluha i čištění – Odsávačka se skládá velmi snadno, jen z několika dílů, její používání i čištění je jednoduché a intuitivní.
 • Efektivní odsávání – Vysokým výkon odsávačky vám vždy zaručí pohodlné a efektivní odsávání.
 • 9 úrovní odsávání – V módu odsávání máte na výběr z devíti úrovní, takže se nemusíte bát, že by odsávání bylo nepříjemné nebo bolestivé.
 • 100 minut na jedno nabití – Přednastavený čas odsávání je 30 minut, po kterých se odsávačka automaticky vypne. Na jedno nabití vydrží v provozu až 100 minut.
 • Tichá a zároveň výkonná – Obsluhu odsávačky zvládne každá maminka, potěší vás i její tichý chod.
 • Na doma i na cesty – Díky nabíjení skrze USB odsávačku plně dobijete i přes powerbanku mimo dosah zásuvky.
Značka:
TrueLife
Vlastnosti
elektrická