TRUELIFE Kartáček sonický SonicBrush GL UV

Kód výrobku: F159899 Dodavatelský kód: TLSBGLUV
Na skladě
1 890,00 Kč 2 490,00 Kč
Akce platí do 31.8.2022

Značka:

TRUELIFE Kartáček sonický SonicBrush GL UV

Značka:

TrueLife SonicBrush GL UV – Prémiový sonický kartáček s nabíjecí skleničkou, UV sterilizátorem a cestovním pouzdrem.

Důležitost pravidelné zubní hygieny asi není třeba složitě představovat. Věděli jste, že při čištění zubů běžným zubním kartáčkem jsme schopni udělat asi 600 čistících pohybů za minutu? To nezní jako malé číslo. Se sonickým kartáčkem TrueLife SonicBrush GL UV ovšem takových pohybů za minutu zvládnete 80 000. Sonický kartáček je mnohonásobně výkonnější, pracuje na principu kmitání a vibrací a odstraňuje maximum zubního plaku. Balení kartáčku obsahuje praktickou nabíjecí skleničku, která nejen plní svou funkci, ale i dobře vypadá. Součástí příslušenství je UV sterilizátor, který kartáčky účinně dezinfikuje, ničí až 99,9 % bakterií a pomůže vám udržet váš kartáček v čistotě. Kartáček je kompaktní, a díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho můžete vzít kamkoliv s sebou.

Klíčové vlastnosti:

TOP funkčnost i design Prémiový sonický kartáček SonicBrush GL UV se nabíjí v přiložené nabíjecí skleničce, která je zároveň designovým doplňkem vaší koupelny. Na jedno nabití vydrží baterie kartáčku až 30 dnů používání, takže si bez obav můžete kartáček vzít s sebou třeba na dovolenou.

Čistá ústa začínají čistým kartáčkem Mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. UV sterilizátor je malý přístroj, který efektivně ničí bakterie usazující se na hlavicích zubních kartáčků. Díky UV záření proniká k membránám bakterií, virů a plísní a zabraňuje jejich šíření. Sterilizátor si můžete připevnit na zeď díky praktickému držáku.

Efektivně čistí a ničí zubní plak Sonická technologie funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny kartáčku kmitají vysokou rychlostí a efektivně odstraňují zubní plak. 80 000 pohybů za minutu vhání vodu se zubní pastou i do mezizubních prostor a jemné vibrace nedají šanci plaku, skvrnám ani bakteriím. Sonická technologie je navíc šetrnější k zubní sklovině, než manuální čištění nebo rotační kartáčky.

Vše co pro své zuby potřebujete S kartáčkem TrueLife SonicBrush GL UV a jeho bohatým příslušenstvím zvládnete kompletní dentální hygienu v pohodlí domova, ale i na cestách. Součástí balení jsou 4 náhradní hlavice včetně rozlišovacích kroužků, takže kartáček může používat celá rodina. Nabíjecí sklenička vkusně doplní váš interiér a UV sterilizátor se postará o absolutní čistotu vaší dentální hygieny. Samozřejmostí je praktické cestovní pouzdro, které se vejde do každého zavazadla.

Další vlastnosti kartáčku:

4 optimalizované režimy čištění Na výběr máte ze 4 režimů čištění, díky kterým se kartáček přizpůsobí vašim potřebám – ať chcete mít bělejší úsměv, správně prokrvit dásně nebo si jen efektivně vyčistit zuby.

Kompaktní design Kartáček je kompaktní a můžete si ho vzít kamkoliv s sebou.

Časovač Automatický 2 minutový časovač pohlídá správnou délku čištění za vás, po skončení procesu se kartáček sám vypne.

4 hlavice Standard v balení Součástí balení jsou 4 náhradní hlavice Standard, kartáček tak může používat celá rodina. Jiné typy hlavic lze dokoupit.

30 sekund interval Pro maximální efektivitu je cyklus čištění rozdělen na 4 sekce. Každé z nich věnujte 30 sekund, poté vás kartáček krátkou pauzou upozorní na přesun k další sekci.

Sklenička s bezdrátovým nabíjením Kartáček nabíjíte postavením do nabíjecí skleničky, která nejen plní svou funkci, ale i dobře vypadá.

UV-C sterilizátor Čistá ústa začínají čistým kartáčkem. UV sterilizátor kartáčky účinně dezinfikuje a ničí až 99,9 % bakterií.

Cestovní pouzdro Součástí balení je praktické pouzdro, které se vám pohodlně vejde do hygienické taštičky, se kterou cestujete.

30 dnů na jedno nabití Kartáček SonicBrush GL UV vydrží na jedno nabití až 30 dnů používání. Kartáček si můžete tak vzít kamkoliv sebou.

4 druhy náhradních hlavic Každý potřebuje pro své zuby jinou péči. Vyberte si ze 4 druhů hlavic tu, která vám a vašim zubům nejvíce vyhovuje.

Bez BPA a ftalátů Kartáček je vyroben z prémiových materiálů, které neobsahují BPA a ftaláty.

Vodotěsný design Díky vodnímu krytí IPX7 se nemusíte bát použít kartáček například i ve sprše.

Technické parametry:

 • výdrž baterie: až 30 dnů
 • nabíjení: indukční – pomocí nabíjecí sklenice (220 V)
 • počet pohybů: 80 000 pohybů/min
 • příslušenství (v balení): 4× hlavice Standard, 1× nabíjecí sklenice,1× UV Sterilizátor, 1× cestovní pouzdro
 • režimy: Clean, Sensitive, Massage, Whiten
 • časovač: ano
 • UV sterilizace: ano
 • přídavné příslušenství: náhradní hlavice – Standard, Sensitive, Whiten For Kids; cestovní pouzdro
 • voděodolnost: IPX7

Obsah balení

 • tělo kartáčku
 • 4× hlavice Standard
 • sklenička
 • nabíjecí základna
 • cestovní pouzdro
 • TrueLife SonicBrush UV Sterilizer
 • manuál a bezpečnostní instrukce