TRUELIFE Odsávačka mateřského mléka Nutrio BP manual

Kód výrobku: F113112 Dodavatelský kód: TLBPMAN

Běžná cena

564 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

TRUELIFE Odsávačka mateřského mléka Nutrio BP manual

Značka:

Pokud chcete pro sebe i své dítě vždy jen to nejlepší, ale okolnosti vám zrovna nepřejí, Nutrio BP Manual je pro vás tou správnou volbou. Pomůže vám vyřešit aktuální nedostatek nebo přebytek mateřského mléka a zachrání vás ve chvílích, kdy zrovna nemůžete kojit přirozenou cestou. Díky odsávačce si můžete mléko připravit na později, třeba když dítě zrovna spinká. V ledničce vám vydrží až 48 hodin. Odsávačku s sebou můžete vzít i na cesty, nezabere vám skoro žádné místo, snadno se skládá a čistí.

Přesná simulace kojení

Odsávačka je díky stimulaci toku mléka vhodná i pro maminky, které mají problémy s laktací nebo s kojením obecně. Pomůže ale i v situacích, kdy se děťátko nechce přisát k prsu.

Kompaktní a vhodná i na cesty

Odsávačka je lehká a bez problému se vám vejde třeba do přebalovací tašky. Můžete ji s sebou vzít kamkoli. Je ideálním pomocníkem pro maminky, které chtějí sobě i svému dítěti dopřát komfort a pohodlí i na cestách.

Vlastnosti:

  • Praktické provedení a jednoduchá obsluha.
  • Odsávačku tvoří jen několik částí, složíte jí velmi snadno. Její ovládání je intuitivní.
  • 100% silikon bez BPA – Odsávačka je vyrobena z kvalitního silikonu a neobsahuje sloučeninu BPA.
  • Pocit přirozeného kojení – Odsávačka podporuje laktaci a napodobuje přirozený průběh kojení.
  • Jemný silikon pro maximální pohodlí – Zjemňující silikonový nástavec usnadňuje odsávání, zvyšuje váš komfort a zmírňuje případnou bolest při kojení.
  • Jednoduchá obsluha i čištění – Odsávačka se skládá velmi snadno, jen z několika dílů, její používání i čištění je jednoduché a intuitivní.
  • 2 úrovně sání – Při volbě tlaku máte na výběr ze dvou úrovní, tlak odsávání snadno regulujete tak, aby vám to bylo příjemné.
  • Tichá a zároveň výkonná – Obsluhu odsávačky zvládne každá maminka, potěší vás i její tichý chod.
Značka:
TrueLife
Vlastnosti
manuální