WATERWIPES Vlhčené ubrousky bez obsahu plastů 28 ks

Kód výrobku: F178506 Dodavatelský kód: 420033

Běžná cena

69 Kč
Cena za 1 ks: 2 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

WATERWIPES Vlhčené ubrousky bez obsahu plastů 28 ks

Značka:

Originální utěrky Waterwipes. Přinášejí 100% přírodní péče bez chemie pro tu nejjemnější péči o pokožku vašeho miminka. Nyní v praktickém malém balení, které jednoduše vložíte do kabelky.

Vlastnosti:

  • WaterWipes jsou nejčistší vlhčené ubrousky na světě. Obsahují pouze dvě přírodní ingredience, 99,9% vody a kapku ovocného extraktu.
  • WaterWipes ubrousky jsou BIO – bez plastů a 100% biologicky odbouratelné.
  • Hedvábně jemné a čisté – bez obsahu plastů, alkoholu, parfémů.
  • Vhodné od narození, a jsou klinickými studiemi a odborníky potvrzeny jako vhodné i pro předčasně narozené děti.
  • Bez použití chemických konzervantů.
  • 100% biologicky odbouratelné: Vyrobeno ze 100% viskózy – udržitelného, obnovitelného, biologicky odbouratelného materiálu na rostlinné bázi, který neobsahuje žádné plasty a v přírodě se časem rozloží.
  • Nový obal obsahuje o 7% méně obalové fólie, tedy o 7% méně zátěže na životní prostředí.
  • 28 ks ekologických utěrek v balení.

100% biologicky odbouratelné nejčistší ubrousky WaterWipes, jsou bez plastů a konzervantů a obsahují – 99,9% čištěné vody a kapku ovocného extraktu z grapefruitu. Extrakt z grapefruitu je jemný kondicionér na pokožku, který pomáhá udržovat její celistvost a zmírňuje jakékoli zánětlivé reakce na pokožce.

Ubrousky jsou vhodné pro citlivou pokožku novorozenců, ekzematickou pokožku, i pro tu nejjemnější pokožku předčasně narozených dětí. Jsou bez obsahu parfému a mýdla, čímž snižují riziko vysušení pokožky a potenciální rozvoj kontaktní dermatitidy.

Díky těmto NOVÝM 100% biologicky odbouratelným utěrkám si už rodiče nemusejí vybírat mezi tím, co je nejlepší pro pokožku dítěte, a tím, co je lepší pro naši planetu. Ubrousky se biologicky rozloží do 12 týdnů.

WaterWipes ubrousky jsou preferovanými u mnohých novorozeneckých jednotek intenzivní péče a jako jediné ceněné a oceněno i těmito organizacemi:

Allergy UK Skin Health Alliance The Vegan Society The National eczema Association Eczema Association Australasia (EAA) Francouzskou Asociací Prevence Alergií Deutsche Haut- und Allergiehilfe a mnoha dalšími …

<html-non-escape>

Jak na výběr vlhčených ubrousků

</html-non-escape>

Přečtěte si recenzi:

Recenze mokrých ubrousků WaterWipes

Pokožka miminka v útlém věku, ale i kojence, batolete či rozpustilého prcka zkoušejícího své první kroky, je velmi křehká a to zejména v létě..…

Značka:
Waterwipes
BIO/EKO
ano
Velikost balení
28 ks