Loading
Loading

WOODY Kostky barevné, 50 dílů, 2,5 x 2,5 x 2,5 cm

WOODY Kostky barevné, 50 dílů, 2,5 x 2,5 x 2,5 cm

nedostupné

Dlouhodobě snížená cena 199,00 Kč 229,00 Kč

Kód: WOODY62079 , Dodavatelský kód: 90656 , EAN: 8591864906567 , Značka: Woody

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

WOODY Kostky barevné, 50 dílů, 2,5 x 2,5 x 2,5 cm

Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů této stavebnice!

Popis:

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.

Kostky mají Certifikaci FSC je to důvěryhodný systém sledování a garance původu materiálu. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pochází z šetrně obhospodařovaných lesů, ať už se jedná o dřevo v nábytku, v hračkách nebo o papír v tiskárně. Každá společnost, která chce svým zákazníkům nabídnout výrobky se značkou FSC musí být certifikována v řetězci FSC certifikovaných zpracovatelů.

WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček.

Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Rozměr balení a specifikace:

  • Rozměry dětské hračky (š v h): 2,5 × 2,5 × 2,5cm
  • Počet dílků (kostek): 50
  • Materiál: dřevo
  • Velikost balení (š v h): 19 × 19 × 12 cm
  • Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader