newfc

O těhotenství zatím víte jen vy nebo už hrdě ukazujete bříško a plánujete, kde bude stát postýlka? Anebo máte už malý poklad doma? Ať tak či tak, my jsme v tom s vámi. Právě proto, že si sami pamatujeme (nebo právě prožíváme), jak náročné může tohle období být, jsme se rozhodli vytvořit pro vás Feedo Club – věrnostní program, který vám péči o ty nejmenší usnadní. 

Přidejte se do Feedo clubu a získejte skvělé výhody

Výhody feedo Clubu

Doprava zdarma na první objednávku

Udělejte si radost, první nákup vám doručíme zdarma. Ať už to bude první body, které si koupíte ihned po první kontrole u lékaře, kočárek či celá výbavička, za dopravu při prvním nákupu neutratíte ani korunu.
Navíc získáte po prvním nákupu s dopravou zdarma do 7 dní po expedici balíku

Slevu 10 %

téměř na vše*

*Slevu není možné uplatnit na počáteční kojenecká mléka.
Platnost výhod je 6 týdnů.

SLEVY NA DALŠÍ NÁKUP

Velmi si vážíme Vaší podpory a věrnosti, proto Vás za každý nákup nad 1 299 Kč budeme pravidelně odměňovat a získáte od nás slevy na další nákup.

Slevu 10 %

skoro na vše*

Slevu 20 %

na oblečení

Slevu 10%

na FEEDO přebalování

Měsíční balení

FEEDO plenek

Slevu na další nákup obdržíte na e-mail / Váš profil do 6 dní od expedice balíku nebo nákupu na prodejně. Platnost výhod je 6 týdnů. 

*Slevu není možné uplatnit na počáteční kojenecká mléka.

Kalendář akcí na výživu a pleny

Dochází Vám výživa či plenky pro Vaše nejmenší? A co kdyby o den později byly se slevou? Díky kalendáři chystaných akcí budete až na 4 týdny dopředu vědět, jaké akce chystáme. Žádná sleva Vám neuteče a nákup si budete moci naplánovat tak, aby byl pro Vás co nejvýhodnější.

Seznam přání

Vytvořte si svůj ideální nákupní seznam na míru. Seznam vám pomůže mít přehled v tom, co pro miminko ještě potřebujete. Všechny seznamy můžete navíc sdílet s rodinou a přáteli. Díky tomu budou přesně vědět, co ještě nemáte a čím vám mohou udělat radost. A aby se vám jedna věc nesešla vícekrát, mohou i označit, co vám pořídí. Tip od nás – využijte seznam i při plánování drobkových narozenin.

Tipy a rady na míru

Je před vámi období plné radosti, ale také mnoha nepoznaného. S našimi informativními e-maily přesně na míru můžete očekávat rady pro každé období vývoje miminka. V těhotenství se dozvíte, jak děťátko roste, případně jaká vyšetření vás čekají. Po porodu se pak můžete těšit na praktické tipy na nákupy, rady ohledně kojení, přebalování či cestování.

Všechny výhody Feedo clubu se mohou měnit.

JAK SE PŘIDAT DO FEEDO CLUBU?

1.

Zaregistrujte se a zaškrtněte políčko Mám děti či Čekám miminko

2.

Zaškrtněte souhlas s přidáním do Feedo clubu

3.

Potvrďte e-mail


4.

Začněte čerpat výhody


TIP: Nechcete uvádět přesné datum narození svých dětí? Uveďte ho alespoň přibližně (+− 2 dny), aby vám naše tipy a rady chodily stále ve správnou chvíli.

často pokládané otázky

  • Je Feedo club zdarma?
   Všechny výhody Feedo clubu jsou zcela zdarma a stačí se registrovat. Do budoucna pro vás připravujeme placený program Feedo Premium, kde naleznete spoustu dalších výhod.
  • Proč při registraci potřebujeme znát věk vašeho dítěte/datum narození?
   Tipy a rady, které pro vás máme připravené, jsou přizpůsobeny právě stadiu těhotenství či věku dítěte. Po zadání termínu porodu či datu narození k vám tak doputují vždy v tu správnou chvíli.
  • Platí výhody Feedo clubu i na prodejnách?
   Všechny výhody věrnostního programu můžete naplno využívat i v našich Feedo prodejnách. Těšíme se na vás.
  • Jak získám výhody a jak je mohu uplatnit?
   Většinu výhod získáváte automaticky již registrací do Feedo Clubu – možnost vytvořit si seznam přání, dopravu zdarma na první objednávku i přístup do kalendáře akcí. Odběr tipů a rad si můžete nastavit přímo ve svém profilu. Slevu 10 % na další objednávku získáváte k první objednávce taktéž automaticky, u dalších je pak podmíněna nákupem nad 1 299 Kč. Platnost jak této slevy, tak dopravy zdarma při prvním nákupu je 6 týdnů.
  • Jak získám Feedo.Club ceny, které se zobrazují u produktu?
   Feedo.Club ceny na produkty získáte jako člen klubu při uplatnění svých platných slevových kupónů, které se zobrazují v nákupním košíku vždy po přihlášení na registrovaném kontě. Při nákupu na prodejně získáte výhodnější cenu u pokladny po uplatnění kupónů. Slevové kupony získáváte jako přihlášený člen za každý nákup nad 1299 Kč s platností 6 týdnů.

Našli jsme 15618 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 15618 produktů:

Filtrovat