Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka manuální + VIA 180 ml 5 ks

Kód výrobku: F150397 Dodavatelský kód: 999416

Běžná cena

982 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka manuální + VIA 180 ml 5 ks

Značka:

Získejte výhodu 100 denní záruky vrácení peněz

GAR

Vlastnosti:

 • revoluční design
 • pracuje jemně, rychle a tiše Účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích M
 • měkká masážní vložka masíruje při odsávání prs a přesně simuluje kojení
 • mléko odsáváno přímo do zásobníku, ze kterého po připojení dudlíku může maminka dítě nakrmit
 • snadné ovládání

Obsah:

 • manuální odsávačka s krytem hrdla
 • zásobník na mléko (125 ml)
 • extra měkký novorozenecký dudlík

+ DÁREK: VIA pohárky s víčkem 180ml – 5 ks

Odsávačka mateřského mléka AVENT Vám pomůže snadno odsát mléko z prsu přímo do zásobníků AVENT nebo do VIA pohárků k uskladnění v lednici nebo v mrazáku. Tak je možné, aby kdokoli nakrmil vaše dítě mateřským mlékem během Vaší nepřítomnosti. Odsávačka je všeobecně oblíbena mezi maminkami i zdravotnickým personálem všude na světě, kde našli zalíbení v jejím revolučním designu. Odsávání mléka odsávačkou je jemnější, klidnější a efektivnější než ostatními běžně dostupnými odsávačkami. Odsávačka pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií.

Inspirováno unikátní schopností miminka sát a masírovat bradavku, technologie natural motion přirozeně stimuluje tok mléka.

 • Měkká a přizpůsobivá silikonová vložka univerzální velikosti (až do 30 mm)
 • Jednodílná masážní vložka se vám přizpůsobí tvarem, takže jedna velikost opravdu vyhovuje všem*
 • Vstupte do nové éry odsávání s dokonalou rovnováhou sání a stimulace bradavek inspirované přirozeným způsobem, jakým děti pijí.
 • sedí na 99.98 % velikostí bradavek (*až do 30 mm)

** Na základě klinického testování provedeného v roce 2019, v porovnání s výsledky předchozího modelu výrobku. Více informací na www.philips.com/avent

V nedávných klinických testech byly porovnávány přímo maminkami v porodnicích elektrické odsávačky s odsávačkou AVENT. Porovnávalo se podle úlevy po použití, podle velikosti podtlaku a podle celkového pohodí při odsávání. Na konci pokusu, kdy si maminky mohly vybrat mezi elektrickou odsávačkou a odsávačkou, dalo 64% maminek přednost odsávačce AVENT.

Tajemství úspěchu je v kombinaci silikonové masážní vložky s výstupky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou, které společně během odsávání navozují podobné pocity jako při kojení.

Měkká silikonová vložka zajišťuje masáž prsou. Když stlačujete páku odsávačky, výstupky se pohybují nahoru a dolů a jemně masírují dvorec bradavky. Masáž prsu zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka. Silikonová membrána 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu podtlaku a frekvenci odsávání si můžete sama regulovat stlačováním páky odsávačky. Závěr – více odsátého mléka přirozenějším způsobem než u ostatních odsávaček. Protože je odsávání jemné a bezbolestné, pomůže Vám odsávačka AVENT překonat i běžné problémy, jako jsou nalité prsy či popraskané bradavky.

Značka:
Philips Avent
Vlastnosti
manuální