Philips Avent Garance 100 dní

Kojení je zázrak. Někdy je třeba mu pomoci.

Kojení uspokojuje jednu z prvních základních potřeb novorozence, potřebu cítit se bezpečně. Ihned po narození se dítě přisaje k matčinu prsu, cítí teplo, dotek matčina těla, známý tlukot srdce, rytmus dýchání, slyší známý hlas, jeho malá ústa najdou místo, odkud může sát. Vaše mateřské mléko je to nejlepší, co můžete svému dítěti nabídnout.

Klid a vnitřní harmonie jsou jedny z nejdůležitějších kroků, které vedou ke spokojenému a úspěšnému kojení. Jsme tu pro vás, pro vaše klidné a harmonické kojení.

Pokud jsou s tímto zázrakem menší problémy, je třeba mu pomoci. Řešením může být zakoupení odsávačky mateřského mléka Philips AVENT se 100denní zárukou vrácení peněz jako preventivní opatření. Pokud se nevyskytnou žádné problémy, což bude pro vás a vaše dítě to nejlepší, v takovém případě jej nemusíte vybalovat z původního obalu a jednoduše jej vrátíte do 100 dnů od zakoupení.

Pokud nevíte, co koupit nastávající mamince jako dárek, mohla by to být odsávačka mateřského mléka Philips AVENT. Pokud to maminka nepotřebuje, může se vrátit a vybrat si něco jiného, co jí bude vyhovovat. Jedinou podmínkou je neotevřený a nepoškozený obal a také doklad o koupi.

Naše motto: „Klidná matka, klidné dítě“

Našli jsme 28 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 28 produktů:

Filtrovat

24 / 28