Hami v akci!

239 Kč 
189 Kč

Hami mléko

za super cenu

Nakupte mléko oblíbené značky Hami jen za 189 Kč za kus

Akční cena platí při nákupu 6-balení a nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu.


Hledáte konkrétní výrobek značky Hami?

AKCE! 
PŘÍKRMY 2+1

a skvělé dárky

Využijte nyní oblíbenou akci na Hami příkrmy 2+1! 

Při nákupu dvou 6balení příkrmů Hami získáte další 6balení zdarma. Akce se vztahuje na zboží ve stejné cenové a hmotnostní kategorii. (Např. při koupi dvou 6balení příkrmů 125g za 104,90 Kč si v košíku vyberete jakékoliv 6balení 125g ve stejné hodnotě).

A to není všechno! Hami spolu s Nutrilon rozdávají dárky! Nakupte výrobky těchto dvou značek nad 2199 Kč v libovolné kombinaci a vybírejte ze sedmi dárků s motivy pohádek jako je Hledá se Dory, Ledové království nebo Auta.

*Akce platí do vyprodání zásob a nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu.


na příkrmy 

Tak kterým dárkem někomu uděláte radost?Batůžek
Dory

Batůžek s motivem k filmu Hledá se Dory je jako dělaný pro malé výletníky. Má dvě kapsy a je lehce omyvatelný, co ocení i maminka.

Rozdáno

Můj první telefon

Dětský smartfón je česko-anglický a obsahuje 4 hry. Děti se díky němu naučí zábavnou formou rozeznávat čísla, barvy, názvy zvířat a jejich zvuky.

Plovoucí kamarádi

Hrací sada do vody rozvíjí aktivity jako nabírání vody, vylévání skrz nádobku s dírkami, roztočení vodního mlýnku pomocí proudu vody atd.

Rozdáno

Magnetická tabulka

Tato magnetická kreslící tabulka s motivem rybky Dory Vašim dětem poskytne hodiny zábavy a zároveň rozvíjí jejich fantazii.

Nezapomeňte, že můžete vybírat i z Nutrilon:- 20 %

Ušetřete 20 %

s věrnostním programem Hami

Při nákupu sedmi 6-balení příkrmů Hami se zapojíte do Věrnostního programu Hami. Na váš e-mail zašleme slevu 20 % na další nákup příkrmů Hami.

Koupit příkrmy


Ajax loader