QPLAYV roce 2016 byla založena společnost QPlay GmbH, jejímž posláním je vytvářet výrobky, které jsou zábavné a funkční s důrazem na odolnost, vlastnosti a trendový design. Každý z námi vyráběných produktů zohledňuje také pohodlí a bezpečnost vašeho děťátka, abychom vytvořili produkt, který si užije celá rodina.

Nikdy neděláme kompromisy v oblasti kvality. Vždy si klademe vyšší nároky než všechny oficiální normy testované schválenými laboratořemi a vždy vyšší než konkurence.
Naše testovací zařízení, ve kterém provádíme extrémní a intenzivní testy našich výrobků, zajišťuje, že výrobky splňují nejvyšší standard kvality.

Qplay patentovaná technologie manévrování navržena do posledního detailu pro pohodlí rodičů. Výsledkem je pokročilá, elegantní tříkolka, která se řídí hladce a snadno. Je navržena tak, aby byla intuitivní a snadno se používala. Přidejte k tomu inteligentní funkční design a uvidíte, jak to jde tak úžasně dohromady. Díky všem těmto věcem získává Qplay již téměř desetiletí stále nová a nová ocenění v tomto odvětví.

Působíme ve více než 50 zemích světa a jsme uznáváni za kvalitu, inovace a design.

Našli jsme 50 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 50 produktů:

Filtrovat

24 / 50