5 tipů na výbavičku od našich ambasadorek

5 tipů na výbavičku od našich ambasadorek>

Kočárek, vanička, přebalovací pult. Jste zrovna ve víru nákupů výbavičky, nadšeně si odškrtáváte jednotlivé položky ve svém seznamu, ale občas úplně nevíte, jak se v té velké nabídce na trhu vyznat? Nechte se inspirovat našimi ambasadorkami a jejich výběrem pomocníků pro péči o miminku. Přinášíme vám 5 tipů, které si zamilujete i vy.  

marketavenenachůvička Philips Avent Chůvička od Philips Avent je náš velký pomocník. Zapínám ji hlavně při spánku, protože malá odmítá spát v postýlce, tak uložím do naší manželské postele, zabezpečím a zapnu chůvičku. Zapne se hned jakmile jsou slyšet i jemné zvuky. Taky ji využívám při práci na zahradě. Bez chůvičky bych nevěděla, že je Adi už vzhůru, protože okna do ložnice jsou na druhé straně domu, takže chválím i dosah.

     mycookingdiarycz kočárek Easywalker Harvey 2 All     Terrain Máme kočár Easywalker Harvey 2 All Terrain set v černý   barvě a jsme mega spokojený a rodina taky. První reakce každýho kdo s ním poprvý vyjede je, že se s ním krásně jede a že je lehoučkej. Super taky je, že na něj jde   nacvaknout naše autosedačka (Maxi Cosi), takže když jdem třeba na nákup, berem jen ten spodek, nacvaknem a jdem. A taky nám to s ním podle mě   dost sluší✌🏻❤️Vybírali jsme ho ve Feedu v Hostivicích kousek za Prahou, kde je vůbec největší prodejna kočárků v ČR! Takže doporučuju zajet, pokud nevíte, co je na trhu a chcete toho vyzkoušet co nejvíc.

zuzka_zuska autosedačka Petite&Mars Reversal II Air S touhle autosedačkou jsme strašně spokojeni. Můžete ji mít pro miminko od narození až do 4 let. Po mé zkušenosti už bych vůbec na začátek nepořizovala vajíčko a už vůbec ne bez Isofixu (to bylo vážně nepraktické), ale měla rovnou tuto autosedačku. Při nastupování a poutání si ji můžete otočit směrem k sobě a super jsou také různé možnosti naklápění. Navíc tato novinka má prodyšný potah

viktoria.janovAquaint Skúšali sme značku Aquaint a to konkrétne   čistiacu vodičku (eko dezinfekciu) a vlhčené obrúsky bez alkoholu a     parfémov, ktoré sú 100 % rozložiteľné v pôde už za 28 dní a rovnako   rozpustiteľné vo vode. Za mňa sú to samé benefity a navyše sa mi páči ich   mäkkosť a jemnosť. Vodička sa nám osvedčila ako šikovný pomocník či už   na spadnutý cumlík, špinavé ruky či madlo kočíka, na umytie zadočka ak nie   je po ruke kúpeľňa, ale aj pri cestovaní. My sme veru spokojní.

gigi95.gabusautosedačka Chicco Seat Up (0–25 Kg) Vybrala jsem úplně tu stejnou, jakou máme pro Natálku, akorát v černé barvě. Tedy Chicco seat Up (0–25 Kg). Sedačka jde dát pro miminka v proti směru jízdy. Později až jsou děti větší se schová tříbodový pás a zapínat jde normálně klasickým. Šimonka jsme takhle dali hlavně proto, že jak je dlouhý a byl v proti směru, tak musel mít hodně pokrčené nožky, což se mu samozřejmě nelíbí. Bála jsem se, jaké bude první usínání v sedě, ale dal to bez problému 🥰