Soutěž s Pampers Premium Care

Soutěž s Pampers Premium Care>
Zasoutěžte si s novými Pamers Premium Care a vyhrajte plyšového kamaráda značky Nattou. Každý týden vyhlásíme jednoho výherce.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ

od 27. 5. 2019 do 27.6. 2019 (23:59)

Jak na to?

  1. Sdílejte fotku s novými Pampers Premium Care na svůj Instagram
  2. Napište jak jste s plenkami spokojeni
  3. Přidejte hashtagy #novepamperspremiumcare #kupujutonafeedo
  4. Sledujte a označte náš instagramový profil >> @feedo_cz_sk

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 27.5. 2019 do 27. 6. 2019 (23:59).
Každý týden vybereme ze všech přidaných příspěvků jednoho výherce, který splnil všechny podmínky a dostane krásnou plyšovou hračku jelínka od Nattou. Poslední týden (závěrečný týden) vybereme ze všech přidaných příspěvků jednoho hlavního výherce, který vyhraje tu nejjemnější plyšovou houpačku zajíčka od Nattou.

Výhra

Hrajeme o 4x plyšovou hračku Nattou Jelen a 1x Houpačku zajíčka Nattou.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.
Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.
Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.
Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži. Na výherní položky se nevztahuje záruční lhůta.