SOUTĚŽ: Vyhrajte dárečky od Canpol Babies

SOUTĚŽ: Vyhrajte dárečky od Canpol Babies>
Máte rádi značku Canpol Babies? Podělte se s námi o výrobek, který se vám od ní líbí nejvíce a vyhrajte sadu krásných dárečků'

SOUTĚŽ PROBÍHÁ od 26. 11. 2018 do 3. 12. 2018 (23:59) na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK

Omrkněte na Feedo.cz, který z výrobků od Canpol Babies je vašemu srdci nejbližší, pošlete nám link/foto/název do komentáře a  vyhrajte krásné dárečky! (💡Všechny Canpol Babies produkty si prohlédnete 👉 ZDE ) ----

Podmínkou pro zařazení do soutěže je vložení kompletní odpovědi do komentáře pod příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 26. 11. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 3. 12. 2018 (23:59). Následující den, 4. 12. 2018, bude ze všech komentářů, které splňují podmínky soutěže, vylosováni 2 výherci. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

O co hrajeme? O 2 dárkové sady od Canpol Babies. Každá sada obsahuje: hudební plyšovou hračku, bryndáček, ponožky s rolničkami, vánoční čepičku a pastelky .
Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže. Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.